Altcoin Haberleri

Binance CEO’su CZ, FTX Kurucusu Sam Bankman-Fried’ın Kendisine Karşı ‘Söylemleri’ Ele Aldı!

En büyük kripto borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, gözden düşen eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’in kendisine karşı “anlatıyı sürdüren” bir “usta manipülatör” olduğunu söyledi.

Zhao Twitter’da, tweet’inin Kasım ayında FTX’i öldürdüğünün “yanlış bir anlatı” olduğunu söyledi.

“FTX kendilerini ve kullanıcılarını öldürdü çünkü milyarlarca dolarlık kullanıcı fonunu çaldılar. Nokta…

Hiçbir sağlıklı işletme bir tweet ile yok edilemez.”

Binance CEO’su: SBF tarihteki en büyük dolandırıcılardan biridir!

BNB CEO’su, borsasının rakiplere odaklanmadığını çünkü sektörün nüfusun yalnızca %6’sını ele geçirdiğini söyledi. Şirketin bu alanda birden fazla borsanın bir arada var olmasını istediğini söylüyor.

Zhao ayrıca Bankman-Fried’in müşterilerine yalan söylediğini ve iyi niyetli olmadığını söyledi.

“SBF beni ve diğer insanları ‘kötü adamlar’ olarak resmeden bir anlatıyı sürdürdü. Kendisinin bir ‘kahraman’ olduğu fantezisinin sürdürülmesinde kritik bir rol oynadı. SBF tarihteki en büyük dolandırıcılardan biridir, aynı zamanda medya ve önemli kanaat önderleri söz konusu olduğunda usta bir manipülatördür.”

binance haberleri

FTX, Bankman-Fried’in milyarlarca dolar değerindeki müşteri mevduatını firmanın ticaret kolu Alameda Research’e borç vererek firmanın fonlarını kötü yönettiği suçlamaları nedeniyle geçen ayın başlarında iflas başvurusunda bulundu.

John J. Ray III, eski CEO’nun 11 Kasım’daki istifasının ardından Bankman-Fried’in yerine CEO olarak atandı. Son iflas başvurularında Ray, borsanın tehlikeye atılmış sistemlerden, hatalı düzenleyici gözetimden ve “potansiyel olarak tehlikeye atılmış bireylerden” oluşan liderlikten muzdarip olduğunu söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!