Bitcoin AnalizleriEthereum Analizleri

2018’de Bitcoin’i Dibini Bilen Kripto Analisti Büyük Kripto Hareketi İçin Tahminde Bulundu!

2018’de Bitcoin’in (BTC) dibe vurduğunu doğru bir şekilde söyleyen ve yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, kripto kralı için büyük bir tahminde bulundu.

Takma isimli kripto yatırımcısı SmartContracter, Twitter takipçilerine piyasa değerine göre en yüksek kripto varlığının önümüzdeki altı ay içinde ayı piyasasının dibini bulması gerektiğine inandığını söyledi.

Kripto analisti: Dipte değiliz ama yakınız!

Analiste göre, eksik olan tek şey aylarca süren bir tabanlanma ve ardından bir birikim aşaması. Bazlama genellikle bir boğa döngüsünden hemen önce, hacimdeki düşüşle birlikte bir varlığın fiyatının konsolidasyonunu ifade eder.

“Yapı ve en yüksek seviyelerden yüzde olarak bakıldığında bence bir dibe yakınız, henüz tam olarak orada değiliz ama yakınız.

Şu anda tek eksiğimiz birkaç aylık taban ve birikim. En iyi tahminim bir dip daha ve ardından yaklaşık altı aylık bir birikim olacaktır.”

kripto analiz
kaynak: smart contracter/twitter

Bu haftanın başlarında, önde gelen stratejist BTC’nin 15.000 $ fiyat seviyesinin altında yeni ayı piyasası düşük seviyelerine ulaşmaya hazır olduğunu söyledi.

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a (ETH) geçen yatırımcı, en iyi altcoin fiyatının 2023 yılı başlamadan önce 1.170 $ seviyesine düşeceğini öngördüğünü söyledi ve ETH’de uzun pozisyonu olanlar için işlem penceresinin “bitmiş” göründüğünü ekliyor.

“Bence ETH’deki uzun pozisyonlar için aralık ticareti burada bitmiş görünüyor şimdi tekrar aralığın dibine ya da en azından 1.170 $’daki 0,618’e geri dönmemiz çok daha olası.”

kripto analiz
kaynak: smart contracter/twitter

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 16.950$’dan işlem görürken, (BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.) Ethereum son 24 saat içinde %1,7’lik bir artışla 1.250$’dan hareket ediyor. (ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.)

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!