Altcoin Haberleri

Conflux, Bitcoin ve Ethereum’u Geride Bıraktı!

Ethereum’a benzer fakat daha az tanınan Conflux, hem Bitcoin hem de ETH’yi geride bırakarak büyük bir başarı yakalamaktadır.

Katman-1 blockchain platformu Conflux Network (CFX), geçtiğimiz hafta %53’lük bir değer artışı yaşayarak, haber yazıldığı sırada 0,295 dolar değerinden işlem görmektedir.

Bu durum, aynı süre zarfında Bitcoin değerindeki %16’lık ve Ethereum değerindeki %9’luk yükselişle karşılaştırıldığında dikkat çekicidir.

2020’nin Kasım ayında piyasaya çıkan kripto para birimi, bu yıl projeye Çin’in en büyük kablosuz operatörlerinden biri olan China Telecom ile iş birliği duyurusuyla ivme kazandırdı.

Ayrıca, platform 200 milyondan fazla aylık aktif kullanıcısı bulunan Çinli sosyal medya ve e-ticaret sitesi olan Xiaohongshu, yani Küçük Kırmızı Defter ile de entegrasyon sağlandı.

conflux haberleri

Conflux, katman-1 blockchain olarak kendini tanımlıyor

Conflux, sınırsız bir blockchain temelli ekonomi oluşturma amacıyla, Çin’de tamamen düzenlemeye tabi tek katman-1 blockchain olarak kendini tanımlamaktadır.

“Çin’de yalnızca düzenleyici uyumlu, açık ve izin verilmeyen blockchain olarak öne çıkan CFX, global bir vizyon sahibi kripto projeleri için Kuzey Amerika, Rusya, Latin Amerika, Avrupa, Afrika ve dünya genelindeki diğer bölgelere uzanan sınırsız bir işlem ve teknoloji ekosistemi kurmaktadır.”

Conflux, yüksek düzeyde ölçeklenebilirlik ve düşük maliyetli bir protokol olarak geliştirilmiştir ve işlem doğrulamaları için iş kanıtı konsensüs modelini kullanır.

Yerel kripto para birimi CFX, işlem ücretlerini karşılamak, bahis ödülleri sağlamak ve kullanıcıların ağ yönetimine katılımına olanak tanımak amacıyla kullanılır.

CFX, haber anında %6,9’luk bir artışla 0,295 dolardan işlem görmektedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!