Altcoin Haberleri

Miami Belediyesi Kriptoya El Uzattı: Karşınızda “Miami Coin (MIA)”

Florida Miami Şehri, kendi dijital varlığı olan Miami Coin (MIA) tarafından üretilen milyonlarca doları kabul etmek için oy kullandı.

Miami Coin serüveni başlıyor

İlk olarak Haziran ayında duyurulan Miami, Ağustos ayında kripto geliştirme şirketi CityCoins Inc tarafından merkezi olmayan altcoinin piyasaya sürüldüğünü gördü. Projenin ilk “City Coin”i olan MIA’nın 4,3 milyon dolar kazanması sadece 40 gün sürdü.

miami coin

Belediye Başkanı Francis Suarez, fonların giderek arttığını, iklim değişikliğiyle mücadelede yoksul topluluklara yardım ve teknoloji girişimciler için eğitim ve teşvikler yoluyla kripto paraya geçişin hızlandığını belirtti.

Suarez attığı bir tweet’te şu ifadeleri kullandı,

“[CityCoins Inc’in] protokolü tarafından oluşturulan hediye katkılarını kabul etme kararı… Miami’nin bir kripto inovasyon merkezi olma arayışında önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. [Bu] fonlar, tüm sakinlerimizin hayatlarını doğrudan etkileyecektir!”

CoinGecko’ya göre Miami Coin, yazı yazılırken yedi günün en düşük seviyesi olan 0.011$’dan %200 artışla 0.033$’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!