Altcoin Haberleri

Kripto Analisti, Ethereum İçin %200 Artış Tahmin Ettiğini Açıkladı!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, altcoinler için volatil bir 4. çeyrek görüyor ancak Ethereum’un döngüyü Bitcoin’e karşı büyük bir koşuyla sonlandıracağını düşünüyor.

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, 443,3000 Twitter takipçisine, Ethereum’un önümüzdeki aylarda Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı %200 ralli yapmasının olasılıklar dahilinde olduğunu söyledi.

Bununla birlikte, BTC’nin Aralık ayına kadar altcoinler pahasına piyasaları devralabileceği konusunda uyarıyor. Tüccarlara göre Aralık, tarihsel olarak Bitcoin dışındaki dijital varlıkları satın alma ayıdır.

“Aralık genellikle altcoin satın almak için en iyi dönemdir.

Tarih tekrar ederse, oradan ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) bölgesine doğru ETH/BTC’de %200’lük bir koşu elde ediyor olabiliriz, ancak önce Bitcoin iyiyken daha ağır bir düzeltme yapıyor olabiliriz.”

image 29
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe, altcoinlerde kısa vadeli düşüş eğiliminde olsa da, dijital varlıkların sonunda Bitcoin’in liderliğini izleyeceğine inanıyor.

Bitcoin’e daha yakından bakan Van de Poppe, önümüzdeki haftalar için en iyi kripto varlığının fiyat hareketi hakkında şunları söyledi;

“Altcoin piyasasında hala çok fazla güç görmüyoruz. Yani, hala onların içinde olmak için doğru zaman değil ve burada yaptığım senaryoda önümüzdeki haftalarda Bitcoin’de hala güç göreceğimizi farz ediyorum. 70.000 dolarlık bir test büyük olasılıkla Şu andan itibaren bir ay içinde gerçekleşecek, son bir düzeltme hamlesi yapmadan önce, yeni bir tüm zamanların en yüksek bölgesini test edip tüm bu boğa döngüsünü sonlandırın. ”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!