Bitcoin Haberleri

Veteran Trader Tone Vays, Bitcoin’in Aralık Ortasına Kadar 100.000 Doları Vuracağı Tahminini Tekrar Etti!

Kıdemli kripto tüccarı Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) altı rakama keskin bir ralli yapmadan önce son düzeltmesini nispeten kısa sürede bitirmesi gerektiğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Vays, BTC’nin son fiyat hareketinin, altı haftadan kısa bir süre içinde agresif bir şekilde 52.000 dolara yükselmeden önce amiral gemisi kriptonun 29.000 doların altına düştüğü ve yılın en düşük seviyesine düştüğü Temmuz’u anımsattığını söylüyor.

“Temmuz ayında olanlara çok benzer bir ortamdayız. Eylül’ün ortasında olmamız bile çılgınca. Çok zaman geçti ve bu bana inanılmaz derecede benzer görünüyor… Yarın veya ertesi gün, bizi 43.000$ aralığına, ardından yukarıya doğru büyük bir takip ile götüren bir ani düşüş görmek istiyorum.”

veteran trader tone vays, bitcoin'in aralık ortasına kadar 100.000 doları vuracağı tahminini tekrar etti!

Vays’e göre, Bitcoin’in kısa bir süreliğine düşmesi muhtemel ve tüccarlara 40.000 dolar seviyesinin yakınında BTC satın alma şansı sunacak.

Sadece bir dip daha geleceğini düşünüyorum… Bu desteğin kırılması çok muhtemel. Bu destekten kaç kez sektiğimiz gerçeğinden hoşlanmıyorum. Bunun biraz kısa vadeli bir destek olduğunu düşünüyorum. Bir düşüş daha ve bu hafta ortasında 40.000 $ aralığındaki Bitcoin’i alma şansı. ”

Bitcoin’in 40.000 dolarlık destek aralığından sıçradığını varsayarsak Vays, 2022’nin başlangıcından önce 100.000 dolarlık BTC’ye giden bir yol çiziyor.

“Ya önümüzdeki hafta 40.000 dolarlık bir dip gelir ya da Ekim ayının başlarına kadar sürüklenebilir ve ardından bu 50.000 dolarlık alanı Ekim ortasından sonuna kadar kırarız. Kasım başında 65.000 doları kırarız ve ardından muhtemelen Aralık sonunda 100.000 doların üzerine çıkarız. Bu yüzden hala Aralık’ta 100.000 doları kıracağımıza dair görüşümü koruyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!