Altcoin Haberleri

Analitik Firma Santiment’e Göre Kripto Balinaları 2 Ethereum Tabanlı Altcoin Biriktiriyor!

Önde gelen bir analitik firması, derin cepli kripto yatırımcılarının Ethereum (ETH) blok zincirinde yayınlanan iki jetona hızla yükleme yaptığını söylüyor.

Santiment, kripto balinalarının, herhangi bir aracının katılımı olmadan, likiditeyi toplamayı ve ERC-20 jetonları arasında anında takasları kolaylaştırmayı amaçlayan blok zinciri tabanlı bir borsa olan Kyber Network’ü (KNC) yuttuğunu söylüyor.

İstihbarat firmasına göre, tokenin üç aydan kısa bir sürede değerinin %40’ından fazlasını kaybettiğini gören sürekli düşüş trendine rağmen balinalar KNC’yi biriktirmeye devam etti.

“Kyber Network balinaları, 31 Temmuz’dan bu yana stoklarına arzın %20’sini ekleyerek, bir milyon ila 10 milyon KNC tutan anahtar cüzdanlarla son üç ayda hızla birikmiştir. Bu tür bir birikim en son görüldüğünde, KNC altı ayda +%67 büyüdü.”

santiment
kaynak: santiment/twitter

Yazma sırasında, KNC son 24 saatte %4’ün üzerinde bir artışla 0.876 $ için el değiştiriyor.

Santiment ayrıca, derin cebe sahip yatırımcıların merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK) el attığını söylüyor. Analitik firmasına göre, LINK’i elinde tutan balinaların sayısı şu anda beş yılın en yüksek seviyesinde.

“Chainlink, fiyatlar Pazar günü 7.00 doların üzerine çıktıkça balina adreslerinin sayısının artmaya devam ettiğini görüyor. 700.000 $ veya daha fazla tutan adreslerin miktarı 458 adreste oturuyor. Bu, halka açık ticaretin açılış yılı olan 2017’den bu yana en yüksek rakam.”

seri143 kriptoup
kaynak: santiment/twitter

Yazma sırasında LINK, günde %2.35 artışla 7.07 $ değerinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!