Altcoin Analizleri

Analist Michaël van de Poppe, Litecoin Rallisini Öngördü!

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, geçmiş fiyat hareketlerinin eşler arası ödeme ağı Litecoin’in (LTC) destansı bir dalgalanmaya hazırlandığını gösterdiğini söyledi.

Kripto stratejisti YouTube abonelerine Litecoin’in son düzeltici hareketinden sonra bile haftalık zaman diliminde hala yükselişte olduğuna inandığını söylüyor.

“Aslına bakarsanız LTC yukarı yönlü bir trend izliyor. Yani Litecoin için güzel bir yükseliş trendimiz var. İzlememiz gereken bazı güzel seviyeler var. 63 dolar civarındaki haftalık seviye kesinlikle gözümüzün üzerinde olması gereken bir seviye…

Litecoin’in kendisi için ilgi çekici bir noktaya baktığınızda; bloğun tamamı (63 $), bu yükseliş trendini sürdürmek istiyorsak pozisyonunuzu doldurmaya başlamak istediğiniz bir alandır. 100$’a doğru yeni bir ralli olması durumunda, bu seviyenin (63$) destek için tutulduğunu ve muhtemelen buraya (80$) doğru bir sıçrama olduğunu görmek istersiniz. Bundan sonra, konsolide oluruz ve bu koşuyu yapmaya devam ederiz.”

litecoin analiz
kaynak: van de poppe/youtube

Bu haberin yazıldığı sırada Litecoin, Aralık ayının en yüksek seviyesi olan 84,73 $’dan %23’ün üzerinde bir düşüşle 64,75 $’a işlem görüyor. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Litecoin yükselişini sürdürebilir

Van de Poppe’ye göre, LTC’nin son fiyat hareketi, 2018’in sonunda dibe vurduğu zamanki piyasa yapısını yansıtıyor gibi görünüyor. Kripto stratejisti, o yılın Aralık ayında LTC’nin büyük bir ralliyi ateşlemeden önce %28’lik bir geri çekilmeye tanık olduğunu vurguladı.

Van de Poppe, Litecoin’in de benzer bir durumda olabileceğini ve düzeltme sona erdiğinde LTC’nin yükselişini sürdürebileceğini söyledi.

“Bu 2019’da fiyat hareketinde gördüğümüz şeye çok benziyor… Bu yatay hareketi, kırılmayı, tüm yolu geri gelmeyi, düşükleri almayı, yatay hareketi, kırılmayı gördük.”

litecoin analiz
kaynak: van de poppe/youtube

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!