Altcoin Haberleri

Analist Poppe’ye göre, Bu 5 Altcoin Toplanacak!

Kripto analisti Michaël van de Poppe, dijital varlık piyasası boğa döngüsünün yeni bir aşamasına hazırlanırken iyi performans göstermesini beklediği beş altcoin’i isimlendiriyor.

Tüccar, yeni bir strateji oturumunda 144.000 YouTube abonesine “blockchain’lerin interneti” olarak adlandırılan bir proje olan Cosmos’u yakından takip ettiğini söyledi. Van de Poppe, Bitcoin’e (ATOM/BTC) karşı Cosmos için çiftin dibe vurabileceği geniş bir yelpazeye baktığını söyledi.

“Burada sahip olduğumuz tüm bölge [0,00045 BTC – 29,19 – 24 $ değerinde 0,00037 BTC, önümüzdeki dönemde potansiyel bir giriş noktası için kesinlikle aradığım şey.”

kripto

Van de Poppe’nin radarındaki ikinci altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink. Kripto analistine göre Chainlink, Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı hala düşüş trendinde, ancak çiftin önümüzdeki yılın başlarında bir ralli başlatmasını bekliyor.

“Devam etmeye başlamadan önce, bunu kırmak ve bazı seviyeleri değiştirmek isteyebileceğimiz bu düzeltme döneminin sonuna geldiğimiz sonucuna varıyor olabiliriz.  

Hareketli ortalamalar da bu aşamada devreye giriyor, bu da bu yan hareketle sonuçlanıyor, ancak hareketli ortalamaları bir kez çevirdiğimizde, bu kesinlikle satın almak istediğim bir şey.”

Sıradaki olan Eğri, stablecoin-odaklı merkezi olmayan değişimi (DEX) Eğri Maliye belirteci yönetim. Tüccar, Curve’in Bitcoin’e (BTC/CRV) karşı bir miktar güç gösterdiğini söylüyor, ancak yükselişin devam etmesi için paritenin 0.0001 BTC’de (6.49 $) direnç göstermesi gerekiyor.

Van de Poppe’nin listesinde dördüncü sırada borç verme ve ödünç alma protokolü Aave yer alıyor. Kripto stratejisti, AAVE/BTC’nin büyük bir ralli başlatmaktan bir direnç uzakta olduğunu söylüyor.

“Bunu kırarsak (367,89 dolar değerinde 0,005690 BTC), büyük olasılıkla aralığın diğer tarafında olmak üzere buradaki en yüksek noktalara (0,01 BTC değerinde 646.56 dolar) doğru bir ivmelenme bekliyorum. Bunun daha önce gerçekleştiğini gördük.”

Analistin baktığı son altcoin, tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain’dir (VET). Van de Poppe, VeChain’in Bitcoin’e (VET/BTC) karşı hala düşüş trendinde olduğunu ancak olası bir trend dönüşü için 0.0000015 BTC’de (0.09 $) destek görebileceğini söyledi.

“Burada daha düşük zirveler görüyoruz, daha düşük düşüşler görüyoruz ve bu alt sınırlarda bir yeniden testin gerçekleştiğini görmek istiyoruz. Herhangi bir genişleme yapmadan önce burada bu bölgede tekrar test yaptırmak istiyorsunuz, ama kesinlikle, biz yeni bir döngüye genişlemeye başlamadan önce bu döngüleri olan güzel bir bölge.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!