Altcoin Haberleri

Analist Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) Yatırımcılarını Uyardı!

Kripto analisti Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformlarının son artışından sonra Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) için potansiyel fiyat yollarını özetliyor. 

Yeni bir videoda Van de Poppe, 164.000 YouTube abonesine, Ethereum’un dört ayın ilk en yüksek seviyesini basmayı başardıktan sonra şimdi 3.500 dolardan bir sonraki direncine doğru yolda olduğunu söylüyor.

cardano ethereum kriptoup

Ancak Van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformunun direnci 3.500 dolardan kıramazsa Ethereum’un düzeltebileceği konusunda uyarıyor.

“Açıkça görmek istediğiniz şey, yukarı doğru sürünmek yerine daha da hızlanmaya başlamak için güç kazanmaya başladığımızdır. Bu durumda, ben de o yüksekleri almaya başlayabiliriz ve o noktada gücün devam ettiğini açıkça görmeyeceksek, aslında ben de Ether’den karımı almak istiyorum ve sonra kendimize bekliyorum. tekrar test yaptırmak için.”

Yazma sırasında, Ethereum 3.153 dolardan işlem görüyor.

Cardano’ya gelince, Van de Poppe, ADA’nın önemli bir düzeltici hamle yapmadan önce kısa vadede toparlandığını gördüğünü söyledi.

“Buradaki en yüksek seviyeleri (1,30 $) süpürmemiz çok muhtemel görünüyor, çünkü bu direnç noktası, düşüş eğilimi gösteriyor ve ardından insanlar hala pozisyonlardan kâr almaya istekli oldukları için 0,95 dolara doğru düzeltici bir hareket yapıyoruz. inşa ettiklerini söyledi. Bu anlamda, henüz bir devam beklemiyorum… Devam etmeye başlamadan önce kendimize düşük veya potansiyel olarak daha yüksek bir dip için bir yeniden test bulacağız.”

Yazma sırasında, Cardano 1,14 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!