Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre Ethereum (ETH) İçin En Kötü Durum Senaryosu!

Kripto analisti Benjamin Cowen, fiyat hareketi açısından Ethereum (ETH) için en kötü durum senaryosu olabileceğini düşündüğü şeyi ortaya koyuyor.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, 400 ila 800 dolar arasındaki potansiyel düşüşün ETH için görebileceğimiz en kötü şey olduğunu, ancak bunun aynı zamanda boğalar için bir ömür boyu fırsatı sunacağını söylüyor.

“Bazı insanlar bana Ethereum’daki en kötü senaryomun ne olduğunu sordu. Benim için logaritmik regresyon bandına bakar ve bunun muhtemelen Ether için en kötü senaryo olduğunu söylerdim. Mart ayında olduğu gibi sadece boğa piyasası destek grubundan reddedilecek olsaydı… Buna bir ömür boyu potansiyel bir birikim aşaması olarak bakardım.”

seri54 kriptoup
kaynak: benjamin cowen/youtube

Öte yandan Cowen, yıldızların Ethereum için hizalanabileceğini de öne sürüyor. Kripto stratejistine göre, Federal Rezerv para politikasını gevşetirken merakla beklenen güncellemesi devam ederse ETH farklı bir yol izleyebilir.

“Eğer Ethereum burada reddedilir ve gider ve daha düşük bir düşüş yaşarsa, bunun muhtemelen yaşam boyu birikim aşaması için daha iyi bir aday olduğunu düşünürdüm. Öte yandan, Ethereum toparlanır ve iş kanıtından hisse kanıtına geçiş şaşırtıcı bir şekilde sorunsuz bir şekilde geçerse – bu yazılım yükseltmelerinin çoğunun, birçok şeyin yanlış gittiğini anlamanız gerektiğini düşünüyorum. – ama sorunsuz giderse ve Fed dönerse, o zaman belki başka bir yolun izlendiğini görebiliriz.”

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin kısa süre önce Ethereum yükseltmesinin 15 Eylül’de başlayacağını söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!