Ethereum Haberleri

Mike McGlone, Ethereum’un (ETH) Öne Çıkacağını Söyledi!

Bloomberg emtia stratejisti Mike McGlone, akıllı sözleşme platformunun sağlam temelleri nedeniyle Ethereum’un (ETH) öne çıkacağını söyledi.

Stansberry Research’e verdiği yeni bir röportajda analist, tersine dönüşün zaman alabileceğini ancak kripto kışının muhtemelen geride kaldığını söyledi.

“Kriptolar şimdiden %80 geri çekildi, bu kadar düşmüşken çok fazla düşüş yaşamak istemezsiniz. Kriptolar için bu ayı piyasasının son aşamalarında olduğumuzu düşünüyorum ancak bu kolay olmayacak. Tipik olarak piyasalar sadece V dip yapmaz. Bunu mümkün olduğunca zorlaştırmaları gerekir ve piyasalarda özellikle de ayı piyasalarında ticaret yaparken öğrendiğim en önemli şey, saçınızı başınızı yolduracakları, herkesten para alacakları, değişken ve zor olmaları gerektiğidir. Kilit nokta bu.

Unutmayın, bu bir kripto kışı değil. Bu bir varlık sınıfı hariç her şeyin kışı. O da emtia. Emtialar düşmek zorunda. Eğer düşmezlerse, Fed düşene kadar sıkılaştırmaya devam edecek ve ben de bu şekilde bakıyorum.”

McGlone, ETH’nin sadece üç yıl öncesine kıyasla 12 kat yükseldiğine, çoğu varlık sınıfından daha iyi performans gösterdiğine ve mevcut fiyat seviyesinin oldukça altında güçlü bir desteğe sahip olduğuna dikkat çekti.

ethereum haberleri

Ethereum 12 kat yükselmiş durumda

ETH’nin benimsenme, talep ve azalan arz nedeniyle öne çıkmasını beklediğini söyledi.

“Bir noktada bu durumdan çıkacağız, ancak şu anda bu yılın sonuna doğru ilerlerken ve Fed Başkanı Powell’ın hala vurmaya devam ettiğini görüyoruz, gelecek yıl için Fed fon oranı beklentilerinin hala bir yıl sonra daha fazla sıkılaştırma için olduğunu görüyoruz. Bu tüm riskli varlıklar için kötü bir durum ama bir de ileriye bakalım.

Şu anda Ethereum’un fiyatına bakalım. 1,200 dolar. Covid olayı patlak vermeden önce 2019’un sonunda 100 dolardı. Yani 12 kat yükselmiş durumda. Yaklaşık 1.000 dolar civarında iyi bir destek tutuyor. Bunun biraz altına düşebilir, ancak bunun ileride olmasını ve zaman içinde bu yukarı doğru yörüngeyi sürdürmesini bekliyorum.

Unutulmaması gereken en önemli şey… Bitcoin ve Ethereum, bu alandaki iki en güçlü oyuncu, azalan ve tanımlanabilir azalan arza, artan benimseme ve talebe sahip. Emtia açısından bakıldığında, bu gidişatta bir şeylerin değişmesi gerekiyor. Yoldaki tümseklerden sonra benimseme noktasının artmasını ve fiyatların zaman içinde yükselmesini bekliyorum.”

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!