Altcoin Analizleri

Balinalar ve Köpek Balıkları Sadece İki Ayda 194.000.000 Dolar Değerinde LINK Biriktirdi!

Önde gelen analitik firması Santiment, en büyük iki Chainlink (LINK) yatırımcı grubunun Ethereum (ETH) tabanlı oracle ağına sadece iki ay içinde 194,3 milyon dolar yüklediğini ortaya koydu.

Santiment’e göre, LINK balinaları ve köpekbalıkları altcoin’in 2017’de yaratılmasından bu yana arzının en büyük yüzdesini elinde tutuyor.

“Chainlink’in 1.000 ila bir milyon tutan köpekbalığı ve balina adresleri, benzeri görülmemiş bir birikim dalgasına girdi. Bu cüzdanlar sadece iki ay içinde toplu olarak 26,8 milyon (194,3 milyon $) ekleyerek çantalarına %12,8’lik bir coin artışı sağladı.”

link analiz
kaynak: santiment

LINK, BTC’den daha iyi performans gösterecek

Yoğun balina ve köpekbalığı birikiminin ortasında, kripto stratejisti Kaleo Twitter takipçilerine önümüzdeki aylarda Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstermesini beklediğini söyledi.

Kaleo’ya göre, çift günlük grafikteki diyagonal direncini kırdı ve 0,0007 BTC (12,04 $) hedefine doğru bir ralliye hazır görünüyor.

LINK/BTC gönderimin eşiğinde.”

link analiz
kaynak: kaleo

Bu haberin yazıldığı sırada, gün içinde %3’lük bir artışla 7,54$ işlem görüyor. LINK güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Santiment ayrıca ödeme odaklı altcoinler XRP ve Stellar’a (XLM) da göz kulak oluyor. Analiz firmasına göre, her iki altcoin de Cuma günü kripto ile ilgili sosyal medya tartışmalarına hakim oldu.

“XRP, Stellar ve Status (SNT) şu anda Cuma günü kriptoda en çok trend olanlar listesinde yer alıyor. Bu varlıkların hepsi gün içinde nispeten eşit durumda, bu da pompa şansının normalden daha yüksek olduğu anlamına geliyor. Ancak trend sırasında hızlı bir satış olup olmayacağına dikkat edin.”

link analiz
kaynak: santiment

Bu haberin yazıldığı sırada XRP 0,39 dolardan işlem görürken XLM 0,08 dolar değerindeydi. XRP güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!