Ethereum Haberleri

Ethereum CEO’su, Kriptoda En Büyük Üç Fırsatı Anlattı!

Ethereum’un (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, şu anda kripto sektöründe üç büyük fırsat olduğunu söyledi.

Buterin, kripto alanında şu anda mevcut olan en büyük üç fırsat olarak gördüklerini ortaya koymak için Bankless podcast’in bir bölümüne katıldı.

Ethereum CEO’su ilk kripto cüzdanlarını fırsat olarak tanımladı

Ethereum’un yaratıcısı eskiye kıyasla daha az belirgin fikirler olduğunu kabul ederken, ilk olarak kripto cüzdanlarını “büyük” bir fırsat olarak adlandırıyor.

“Şu anda dışarıda kesinlikle daha az düşük asılı meyve var ve bence bunun farkına varmak önemli. Bence çok büyük bir fırsat var, örneğin bir milyar insanın kullanacağı bir cüzdan yapabilirseniz bu çok büyük bir fırsat.”

ethereum haberleri

Buterin daha sonra, sabit coinlerin kripto endüstrisinde bir sonraki büyük yeniliğin ortaya çıkacağı bir sektör olacağını söyledi.

” Eğer ABD dolarını hiperenflasyonu da dahil olmak üzere her şeye dayanabilecek stabilcoin yapabilirseniz, bu büyük bir fırsattır. DOGE ABD doları enflasyonunun gerçekleşmesini yasaklarsa o zaman bu durum herkes için can simidi gibi olacak ve bu güzel bir şey. “

Buterin’in tanımladığı üçüncü fırsat, Büyük Teknoloji’nin internet üzerindeki hegemonyasını tehdit etmek için kripto kullanmakla ilgilidir.

Ethereum ile oturum açıp çalışabilirseniz ve Facebook, Google ve Twitter’ı internetin efendileri olmaktan çıkarabilirseniz; bu başlı başına büyük bir fırsat olur. Hala inşa edilebilecek ancak edilmesi zor olan iddialar üzerine çatı olan büyük şeyler var”

ETH, son 24 saatte %0,17 artışla haber sırasında 1.175 dolardan işlem görüyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!