KATEGORİSİZ

Analist, Ethereum’un “En İyi Durum Senaryosunu” Açıkladı!

Popüler kripto para birimi analisti, Ethereum’un (ETH) son bir yıl öncesinde görülen seviyelere tırmanabileceğini ifade etti.

Analist Kaleo Ethereum Hakkında Konuştu

Kaleo adındaki kripto para uzmanı, Ethereum’un Terra (LUNA) ekosisteminin çöküşünden önce Mayıs 2022’de görülen 2.400 dolarlık seviyeye ulaşabileceğini paylaştı.

Ancak Kaleo, Ethereum’un hedef fiyatına yaklaşık %50’lik bir toparlanma yaşamadan önce 1.600 dolara kadar gerileyebileceğini belirtti.

“Bu, ETH için hala en iyi senaryom.

1.600 dolara kadar düşün, sonra LUNA/UST öncesi sıfırlama düzeyini yeniden test etmek için yaklaşık 2.400 dolara çıkın.”

ethereum

Öte yandan, başka bir kripto stratejisti olan Bluntz, ETH konusunda benzer bir görüşe sahip.

Bluntz’a göre, piyasa değeri açısından ikinci en büyük kripto para birimi, mevcut düzeltme hareketini sonlandırmadan önce yaklaşık 1.600 dolarlık bir desteğe ulaşabilir.

“ETH şu an kesinlikle zorluk çekiyor.

Nerede uzun pozisyon alacağım konusunda tam olarak emin değilim, muhtemelen 1.600 – 1.700 dolar arasında bir yerde ve o zaman bile önemli bir ters mum isterim.”

Analiz uzmanlarının ETH hakkındaki bu görüşü, bir analitik şirketinin ETH’nin kripto borsalarındaki arzının düştüğünü belirlemesiyle ortaya çıktı.

Santiment’e göre, kripto borsalarındaki Ethereum oranı sekiz yılın en düşük seviyesine geriledi.

“ETH bugün 1.780 dolara düştüğünde, borsadaki arzının sürekli azaldığını gözlemledik. Borsadaki ETH oranı, 2015’teki halka açık işlemlerin başlangıcından bu yana en düşük seviyede (%10,1). Bu, esasen borsa dışı varlıklar için tüm zamanların en yüksek seviyesi.”

Ethereum, bu yazının yazıldığı sırada 1.811 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!