Bitcoin Haberleri

Makro Guru Lyn Alden: Bitcoin’in Değeri Artacak!

Makro ekonomi uzmanı Lyn Alden, bu sene birkaç bölgesel bankanın iflasının ardından insanların Bitcoin‘in (BTC) eşsiz değer önermesini kavradığını belirtti.

Lyn Alden Bitcoin Hakkında Konuştu

Alden, Amerikalıların bankaların riskli olduğunu anlamaya başladıklarını ifade etti ve bu durumun dünya genelinde zaten bilinen bir gerçek olduğunu vurguladı.

“Bana kalırsa, insanlar, dünya genelinde birçok kişi tarafından kabul edilen bir durumu fark etmeye başladılar; bankalar risk taşır, risk oradadır, özellikle belirli sigorta limitlerini aştığınızda. Temelde, farklı varlıklara yatırım yapmak adına bankaya borç veriyorsunuz ve çoğumuz işlem yaptığımız bankaların varlıklarını incelemek için zaman harcamıyoruz, hatta bu seçeneğimiz olduğunu bile bilmiyoruz.”

bitcoin

Mevcut bankacılık krizi, birçok yatırımcının Bitcoin’in değerine yönelmesini sağlıyor, diye belirtiyor Alden. Makro ekonomi uzmanı, Bitcoin‘i cazip bir değer depolama aracı haline getiren birkaç temel özelliği dile getiriyor.

“Dolayısıyla, dünya genelinde mevcut olan belirli riskleri ve Bitcoin’in hikayesini ilk elden görüyoruz ve esasen kendi varlıklarınızı kendi yönetme yeteneği, seyreltilmeyen varlıklara sahip olma, başkasının sorumluluğunda olmayan varlıklara sahip olma fikri daha fazla önem kazanıyor. Bu hikaye, bu tür sorunlarla net bir şekilde güçleniyor.”

BTC bu haber yazılırken 27.204 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!