Bitcoin AnalizleriBitcoin Haberleri

Kripto Yatırımcısı, Bitcoin’in (BTC) Çift Haneli Sıçramasını Tahmin Ettiğini Söyledi!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, önde gelen dijital varlık için çift haneli bir sıçrama öngörüyor.

Bitcoin dibi henüz görmedi

Analist Altcoin Sherpa, Bitcoin’in (BTC) 18.000 $ fiyat seviyesine doğru bir ralli başlatmasını beklediğini ancak bir uyarı olduğunu belirtiyor. Kral kripto para biriminin henüz dibi görmediğini düşünüyor.

Bitcoin’in tahmin edilen işaretine ulaştığında bir tersine dönüş göreceğine inandığını söylerken, Bitcoin döngüsünden geçerken altcoinlerin de iyi performans göstermesini beklediğini belirtiyor.

“Genel fikir: BTC henüz makro dibe vurmadı, ancak bence [onun] fiyatının sonunda 18.000 dolara çıkacağını göreceğiz. Orada bir arıza bekleyecek ve şort arayacak. Bence [altcoinler] önümüzdeki birkaç hafta boyunca iyi işler yapmaya devam ederken bu BTC için geçerli.”

Altcoin Sherpa’ya göre, Bitcoin’in aşağı yönlü momentumunun çoğu son zamanlarda dağıldı . Ancak, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığının ayı piyasasının dibine ulaştığını pek düşünmüyor.

“BTC: bir grup nötr mum, bu konuda gerçekten söylenecek bir şey yok. Anlık düşüş trendinin büyük kısmının sona erdiğini düşünüyorum, ancak bunun makro dip olduğunu düşünmüyorum. Yine de, potansiyel yeni dip seviyelerinden önce bunun 18.000-19.000$’a çıkmasını reddetmezdim.”

bitcoin haberleri
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Stratejist, BTC’nin 17.500 $ seviyesini aşarsa 19.000 $’a kadar çıkabileceğini söylemeye devam ediyor. Düşük 20.000 $ aralığına daha da giderse, yatırımcılar için iyi bir satış fırsatı olabileceğini söylüyor.

“Fiyatı 17.500 doları net görmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu olursa, sıradaki 19.000 doların olabileceğini düşünüyorum.”

bitcoin haberleri
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Bitcoin, son 24 saat içinde kısmi bir kazanç olan 16.933 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!