Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Chainlink, Uniswap, Filecoin Fiyat Analizi: 13 Ağustos Cuma

Bitcoin, %2,2’lik bir artışın ardından 46.000 $’ın üzerinde duruyor, altcoinler kendi grafiklerinde benzer yukarı yönlü hareketler kaydetti. LINK %3,4 değer kazanırken, UNI yaklaşan işlem seanslarında 30.27$’lık direncini yeniden test etmeyi planlıyor. Filecoin, bir aydır dokunmadığı bir seviye olan 71.34 dolarda kaldı.

Chainlink (LINK)

kriptoup chainlink
LINK/USD, TradingView

Chainlink, son 24 saat içinde 26.42 $ seviyesinde olduğu için fiyatlarda %3.4 artış kaydetti. LINK’in yükseliş trendi, son iki haftada tanık olduğu büyük konsolidasyon nedeniyle özellikle yavaştı. Ancak, mevcut fiyat seviyesinde alt, Temmuz ayındaki fiyatlara kıyasla bir ayın en yüksek seviyesini kaydetti. Bir itebilecek yukarı doğru fiyat hareketini sürekli LINK $ 27.08 direnç seviyesini tekrar test etmek. 

Müthiş Osilatör, bir yükseliş sinyalinin başladığını kaydederken, Göreceli Güç Endeksi bir yükselişe tanık oldu; bu, piyasadaki satın alma baskısının güçlendiğini ima etti. Chaikin Money Flow da sermaye girişlerinde hafif bir artış kaydetti.

Uniswap

kriptoup uniswap
UNI/USD, TradingView

Uniswap, 29.76 $ değerinde olduğu için son 24 saatte %3.7 arttı. Devam eden yükseliş, UNI’yi 30.27 doları yeniden test etmeye itebilir. 

Teknikler yeni bir yükseliş sinyali öneriyor, Müthiş Osilatör bir dizi kırmızı çubuktan sonra yeşil bir sinyal çubuğu kaydetti. Göreceli Güç Endeksi orta çizginin üzerine çıkarak satın alma gücünün arttığını gösterdi. 

Öte yandan MACD hala kırmızı histogramlar gösteriyor, ancak UNI yakında bir yükseliş geçişine yaklaşabilir. Öte yandan, boğalar önümüzdeki birkaç seansta mevcut fiyat bölgesinde işlem yapmaktan yorulursa, fiyatlar 27.10 dolarda kalabilir. Son zamanlarda, Uniswap , 1 Milyar Dolarlık ücret üretimi gibi bir dönüm noktasını fetheden ilk protokol olma konusunda yeni bir rekor kırdı. 

Filecoin

telegram 12
kriptoup filecoin
FIL/USD, TradingView

Basın zamanında, FIL %0.5’lik küçük bir artışın ardından 71.34$’da kaldı. Boğalar fiyatları başarılı bir şekilde yükseltirse, FIL 74.98 dolarlık tavanı yeniden test edebilir. 

Müthiş Osilatör, yükseliş sinyalinin başladığını gösteren yeşil bir sinyal çubuğu kaydetti. Göreceli Güç Endeksi, 60 işaretine yakın görüldüğü için pozitif kaldı. Bu okuma, FIL listelerinde kuzeye doğru hareket ettikçe, satın alma baskısında da bir artış gözlemlediğini ima etti. 

Bollinger Bantları, sonraki işlem seanslarında oynaklıkta bir artış olasılığını gösteren hafif bir farklılık gösterdi. Fiyatlarda düşüş olması durumunda destek seviyesi FIL’i 65,80 dolardan bekliyor.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!