Altcoin Haberleri

Yeni Oyun Altcoin, Kripto Borsası Binance’de Listelendikten Sonra Patladı!

Bir oyun altcoini, büyük kripto borsası Binance’in tokene desteğini açıklamasının ardından %130’dan fazla arttı.

Binance, platformun kripto teklifleri listesine BinaryX’i (BNX) eklediğini söyledi.

BNX, Binance Smart Chain üzerinde geliştirilmekte olan bir fantezi rol yapma oyunu olan CyberDragon’da kullanılan yerel jetondur. Belirteç, topluluk oylaması, kahraman alımı, yükseltmeler ve diğer temel oyun işlevleri için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Oyuncular karakterler yaratabilir, nadir ekipman toplayabilir ve düşmanları yenerek ödüller kazanabilir.

BNX, kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve tüccarlar için daha yüksek risk oluşturması muhtemel daha yeni jetonları alıp satabilecekleri özel bir ticaret alanı olan Binance’in İnovasyon Bölgesi’nde satışa sunulacak.

Belirteç zaten bu tür bir oynaklık gösteriyor. Günü 101 dolardan açan BNX, Binance duyurusunun ardından dikey gitti ve CoinGecko’ya göre 121 dolara yerleşmeden önce 241 dolara ulaştı .

altcoin

Oyun altcoinleri ve metaverse jetonları, son birkaç hafta içinde kripto alanına hakim oldu ve Facebook’un “Meta” olarak yeniden markalaşmasının ardından piyasaya daha fazla yakıt eklendi ve metaverse’e yatırım yapmayı planlıyor.

BNX, Binance borsasında dalga yaratan tek metaverse belirteci değil. GALA adlı bir başka oyun altcoini, Binance’in Eylül ortasındaki duyurusunu takiben %540’tan fazla yükseldi .

Daha yakın zamanlarda, Binance gönderilen kripto değişim devi desteğini alarak sonra Ekim ayında% 185 uçan Tranchess (SATRANÇ) belirteç yönetişimi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!