ALTCOİN

Bu Dört Düşük Kapasiteli Kripto Varlık Yedi Gün İçinde %160’ın Üzerinde Artış Yaşadı!

Dört düşük değerli altcoin, kripto pazarlarında meydana gelen genel ivmenin ortasında geçen hafta %160’tan fazla artış yaşadı.

Nesnelerin İnterneti (IoT) ve merkezi olmayan uygulamaları birbirine bağlamayı amaçlayan bir platform olan IoTex, bu haftanın en popüler kripto para birimlerinden biri.

IoTex’in yerel tokeni IOTX, geçen hafta Coinbase’de listelendi ve son yedi gün içinde 0,02 dolardan 0,13 dolara yükseldi. Hareket, sadece bir haftada şaşırtıcı bir şekilde %550’lik bir büyümeyi temsil ediyor.

IOTX o zamandan beri tekrar düşüş yaşadı ve CoinGecko’ya göre şu anda 0,085007 dolardan işlem görüyor.

kriptoup analiz grafik 1
Bu Dört Düşük Kapasiteli Kripto Varlık Yedi Gün İçinde %160'ın Üzerinde Artış Yaşadı! 1

Request Network’ün hizmet tokeni REQ de bu hafta, Coinbase’in ticaret platformlarında listelenmenin hemen ardından büyük kazançlar elde etti. Talep Ağı, aracı olmadan ödeme oluşturmak ve talep etmek için bir protokoldür. Jeton REQ, yedi günün en düşük seviyesi olan 0.07$’dan 0.39$’a yükseldi ve sadece bir haftada %450’nin üzerinde bir artışa işaret etti.

Bu hafta güçlü bir ralliyi ateşleyen bir diğer kripto varlık, Yield Guild Games için yönetim belirteci olan YGG. Kripto projesi, sanal dünyalarda ve blok zinciri tabanlı oyunlarda kullanılan, karşılığı olmayan tokenlere (NFT’ler) yatırım yapan, oynayarak kazanılan bir oyun loncasıdır. 

Kripto varlığı, haftalık en yüksek seviyesini bildirdiğinden beri geri çekildi ve şu anda 7.37 dolardan işlem görüyor.

Dent’in yerel tokeni DENT de bu hafta büyük hamleler yaptı ve yedi gün içinde %166’lık bir patlama için 0,003 dolardan en düşük 0,008 dolara yükseldi. Dent, Ethereum blok zincirine dayalı uluslararası bir mobil veri alışverişidir. Bu haftaki patlamadan sonra bile, DENT hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.10$’ın altında.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!