Altcoin Haberleri

Kripto Yatırımcısı Luke Martin’e Göre Polygon ve 5 Altcoin Kasım Ayında Yükselecek!

Popüler kripto tüccarı Luke Martin, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) dahil olmak üzere altı altcoin’in bu ay izlenecek olanlar olduğunu söylüyor.

Martin, geçen haftaki ralliden sonra altcoinlerin düz bir çizgide yükselmeyeceğini, geri çekilmelere dayanabileceğini ve “bir süreliğine değişebileceğini” söyledi.

Yine de, geçen haftaki fiyat hareketinin, hangi madeni paraların “iyi bir düşüş kendini gösterirse Kasım ayı için izleme listesinde olmayı hak ettiğini” gösterdiğini söyledi.

Listede ilk sırada merkezi olmayan bir veri depolama ağı olan Arweave (AR) var. Arweave’in yerel tokeni AR, 2 Kasım’da 10,00$ civarında işlem görürken aynı gün 17,47$’a yükseldi. Piyasa değerine göre 72. sıradaki kripto varlığı o zamandan beri geri çekildi ve yazı yazılırken 12.80 dolardan işlem görüyor.

Sırada, kripto değişimi OKEx (OKB) için yardımcı program belirteci var. OKB, 3 Kasım’da 16.35$ civarında işlem görürken Salı günü 23.88$’a yükseldi. Piyasa değerine göre 17. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 22.24 $ değerinde.

Listede üçüncüsü Polygon. MATIC, 2 Kasım’da 0.85$ civarında işlem görüyordu ve dün 1.28$’a yükseldi. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, kazançlarının bir kısmından vazgeçti ve yazı yazarken 1,18 dolara el değiştiriyor.

Hayran katılımını teşvik etmek için spor ve e-sporları tokenize eden bir platform olan Chiliz (CHZ) listede bir sonraki sırada yer alıyor. Piyasa değerine göre 41. sıradaki kripto varlığı 2 Kasım’da 0,23 dolar civarında işlem görüyordu ve Salı günü 0,295 doların üzerine çıktı. CHZ yazı yazarken 0.255 dolardan el değiştiriyor.

Listede beşinci sırada, sıfır bilgi kanıtlarını kullanarak merkezi olmayan borsalar oluşturmaya izin veren Ethereum (ETH) tabanlı bir belirteç olan Loopring (LRC) yer alıyor. LRC, 3 Kasım’da 0,275 dolar civarında işlem görürken ertesi gün 0,41 doların üzerine çıktı. Piyasa değerine göre 107. sıradaki kripto varlığı, son yüksek seviyesini ortaya koyduğundan beri geri çekildi ve yazı yazarken 0.30 dolar karşılığında el değiştirdi.

Listede sonuncusu, Ethereum için bir katman-2 (L2) ölçeklendirme çözümü olan İyimserlik (OP). OP 2 Kasım’da 0.96$ civarında işlem görüyordu ve 5 Kasım’da 1.38$’a yükseldi. Piyasa değerine göre 148. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 1,19 dolardan işlem görüyor.

altcoin
kaynak: luke martin/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!