Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Ünlü Yatırımcı, İlk 10 Altcoin İçin %50’den Fazla Yükselmeyi Öngörüyor

Bir kripto para analisti ve işlemcisi, popüler olan ve geniş bir kitle tarafından takip edilen Altcoin Sherpa, Bitcoin’in (BTC) olası düşüşünü belirtirken, XRP’nin artış gösterebileceğini belirtiyor.

Altcoin Sherpa, sahte bir ticaret kimliği olup, XRP’nin mevcut piyasa düşüşüne rağmen güçlü sinyaller verdiğini aktarıyor.

Altcoin Sherpa’nın görüşlerine göre, eğer XRP 0,60 dolarlık önemli bir direnci aşmayı başarırsa, en son Nisan 2022’de görülen bir seviyeye tırmanabilir.

“XRP: Bu haliyle hala en güçlü altcoinlerden birisi. Bu seviyede bir alıcı değilim ama bu tedarik bölgesini başarılı bir şekilde geçersek, 0,80$+ gibi yüksek seviyeleri hedef alırdım.”

grf55
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Yazı yazıldığı sırada XRP’nin değeri 0,48 dolar.

Bitcoin konusuna geri dönen Altcoin Sherpa, ana kripto varlığının 25.000 dolarlık mevcut destek seviyesinin altına düşmesi durumunda, 20.000 dolar civarında bir düzeltme hareketi yaşanabileceğini ifade ediyor.

“BTC: Her zaman 25.000 doların bir seviye olduğunu düşünmüştüm ama belki de yanıldım, belki de bu mevcut seviye sadece bir destek bölgesidir.

Eğer bu seviyeyi kaybedersek, 22.000 dolar veya daha düşük bir değer bekliyorum. Şiddetli bir düşüş olabilir.

Ancak destek her zaman destektir… şimdilik.”

grf66
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Kripto stratejisti, BTC’nin 24.000 dolar ve 20.000 dolarlık fiyat boşlukları bulunduğu için Bitcoin konusunda temkinli olduğunu belirtiyor.

Tüccarlar genellikle zamanla dolaracak olan fiyat boşluklarını yakından izler.

Altcoin Sherpa’nın yorumlarına göre,

“24.000 dolar ile 26.000 dolar arasında bir boşluk bulunuyor. Bu boşluğun sonunda doldurulacağını düşünüyorum. Chicago Ticaret Borsası (CME) açığı da 20.000 dolar civarında. Birçok alt hedef var. Şimdilik oldukça dikkatliyim. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.”

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin’in değeri 25.070 dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!