ALTCOİN

XRP, Dogecoin, Cardano Fiyat Analizi: 26 Temmuz

Bitcoin fiyatları bugün neredeyse %2,8 arttı ve Ethereum %2,5 arttı. Büyük kripto para birimlerinin fiyatlarındaki artışın diğer altcoinler üzerinde olumlu bir etkisi oldu, ancak daha geniş pazar hala güçten yoksundu. XRP, son 24 saat içinde küçük bir kayıpla yatay işlem görüyordu, Dogecoin 0,20 doların altında işlem görmeye devam etti ve sonunda ADA, yakında bir fiyat kırılması ima etti.

XRP

xrp july 25 1536x658 1
XRP/USD , TradingView

Ripple’ın XRP’si son 24 saat içinde %0,1 düştü, fiyatı yazı yazılırken 0,60 dolardı. Sabahın en yüksek seviyesi 0,608 $ ve ardından 0,601 $’a düştü.

Yanal ticaret hareketini tasvir etti ve 0,57 dolarlık kritik destek seviyesinin yakınında ticaret yapmaktan uzak durdu. Alt’ın kazancı, geçen haftaki değerine %4.4 ekledi. Fiyatlardaki bu küçük düşüş, piyasa kapitalizasyonunu %5,56 oranında düşmeye zorladı. 

Parabolik SAR’ların noktalı çizgiler fiyatlarındaki aşağı yönlü bir seyir anlamına şamdanlar üstünde görünmeye başladı. XRP’nin 0,61 $’lık anlık direnç seviyesini test edebilmek için 0,57 $ destek seviyesinden uzak durması gerekiyor. 

Ortalama Yön Endeksi piyasa zayıflık varlığını resimde, jeton zayıflık dışarı adım daha geniş piyasadan destek gerektirecektir. Satın alma baskısı geçen gün azalmıştı, ancak göreli Güç Endeksi küçük bir artış kaydettiği için basın zamanında . 

Dogecoin

doge july 25 1536x585 1
DOGE/USD , TradingView

Dogecoin’in fiyatı 0,20 doların altında hareket etmeye devam etti ve basın zamanında DOGE’nin fiyatı 0,19 dolardı. Fiyatlar 0,20 doların altında sıkı bir şekilde konsolide olurken, token neredeyse bir haftadır bir yükselişi reddetti.

Teknik analiz çizelgelerinden alt, son gündeki %2,8’lik artışa rağmen fiyat hareketini yönlendiren bir düşüş momentumu resmetti. Alt’ın fiyat yönü her zamanki gibi sonuçsuz kaldı. Dogecoin, Bollinger Bantlarının basın zamanında yoğun bir şekilde birleştiği ve fiyatlarda bir kopuşa işaret ettiği göz önüne alındığında, yine başka bir düşüşü hedefleyebilir . 

Tersine ve ilginç bir şekilde, piyasa fiyatlarda düşüş gösterirken, alıcılar daha fazla madeni para satın alma fırsatı buldular, Göreceli Güç Endeksi satın alma sinyalleri verdi ve satın alma baskısında bir artış oldu. 

Chaikin Money Flow , gösterge yazı yazılırken sermaye girişlerinde de bir artış gösterdiğinden yukarıdaki ifadeleri doğruladı. 

Cardano

ada july 25 1536x585 1
ADA/USD , TradingView

ADA’nın fiyat hareketi yaklaşık bir haftadır 1.21$ ile 1.23$ seviyeleri arasında sıkıştı. Basın zamanında, ADA 1,23 $ değerindeydi ve 1,27 $ direnç seviyesini reddetti, token son 24 saatte %1,8 kazanç sağladı.

Ayılar güçlenirse, madeni para muhtemelen 1,15 dolar seviyesine düşebilir. Bu destek seviyesi fiyatları tutamazsa, ADA’nın bir sonraki destek seviyesi 1,04 dolar civarında olacaktır. 

Göreceli Güç Endeksi , piyasada bir satın alma gücüne işaret eden 60 işaretine yakındı, gösterge 50’nin üzerine çıkarsa, madeni para yakında yukarı doğru hareket edebilir.

 Volatilite ile ilgili olarak, Sıkıştırma Momentum Göstergesi , bir varlığı satın alma sinyali ile birlikte fiyatların bir kırılma yaşayabileceği anlamına gelen bir sıkışıklığa girdi. Müthiş Osilatörde yeşil bir sinyal çubuğu görüldü, ancak ADA’nın yanal hareketleri nasıl büyük ölçüde gösterdiğini göz önünde bulundurarak karışık sinyaller vardı.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!