Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

XRP, Dogecoin, Cardano Fiyat Analizi: 15 Ağustos Pazar

XRP, 1,22 dolarlık direnç seviyesini izlerken %13.6’lık bir kazançla kilitlendi. Dogecoin, kazanç kaydettikten sonra 0.26 $ destek hattı üzerinde ayakta kalmayı başardı ve son olarak, ADA’nın hareketi Alonzo lansman tarihi güncellemeleri arasında iyimser görünüyordu. 

XRP

kriptoup xrp 2
XRP/USD, TradingView

XRP, fiyatlar çok ayın en yüksek seviyesi olan 1,16 dolara dokunduğundan, son 24 saat içinde %13.6 gibi keskin bir artış kaydetti. Boğalar, 24 saat önce seviyeyi yeniden test ettikten sonra nihayet direnci 1,06 doların üzerine çıkardı. XRP, 1,22 dolarlık anlık direnç seviyesini test etmeye çalışabilir. Teknikler, XRP için son derece iyimser kaldı. 

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesine girdi, ancak bir geri dönüş beklenebilir. Müthiş Osilatör ayrıca orta çizginin üzerinde yeşil sinyal çubukları gösterdikten sonra alım gücü sinyali verdi. MACD, yükseliş geçişini ve ardından boğaların ivme kazanmasını kaydetti.

XRP bu mevcut fiyat seviyesinde devam edemezse, düşüş varlığı 1,06 dolarlık desteğe indirebilir. 

Dogecoin (DOGE)

kriptoup dogecoin 1
DOGE/USD, TradingView

Dogecoin son 24 saatte %5.4 arttı; 0,29 dolar olarak fiyatlandırıldı. Bu fiyat Dogecoin için iki ayın en yüksek seviyesine işaret ediyor. Dört saatlik grafik, madeni para için yükseliş gösterdi. 

Göreceli Güç Endeksi aşırı değerli bölgeye yakın kaldı; Müthiş Osilatör, yükseliş ticaretini ima eden bir okuma olan yeşil sinyal çubuklarını parladı. 

Bollinger Bantları, Doge’un bir fiyat aralığında işlem göreceğini gösteren küçük bir sapma ile paralel kaldı. 

telegram 12

Fiyatlar geri çekilirse, Doge için destek seviyesi 0.26 dolar. 

Cardano (ADA)

kriptoup cardano 4
ADA/USD, TradingView

Madeni para son 24 saatte %9.1’lik bir artış kaydettiği için boğalar ADA’nın fiyatlarını yükseltmeye devam ediyor. Fiyatlardaki bu artış, Cardano’nun Akıllı Sözleşme Başlatma tarihinin duyurulmasıyla bağlantılı olabilir. Cardano, 12 Eylül’de Alonzo HardFork’un ana net lansmanını başlatmaya hazır. 

Tekniklere bakıldığında, ADA fiyatlarda bir yükseliş eğilimi gösteriyordu. Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinde 70’in üzerinde durdu. Müthiş Osilatör, aynı şeyi doğrulamak için yeşil sinyal çubuklarını yaktı. 

Chaikin Money Flow, sermaye girişlerindeki düşüşe rağmen hala pozitif kaldı. ADA geri çekilmesi durumunda, 1,88 dolarlık destek hattına düşebilir. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!