Altcoin Haberleri

Kripto Oyun Projesi WEMIX, Bir Ayda %300 Artış Gösterdi!

Gelecek vaat eden bir kripto oyun projesi WEMIX, dijital varlık piyasalarının 2023’ün çatlamasının ardından güç göstermeye devam etmesiyle son 30 günde %300’lük inanılmaz bir ralli gerçekleştirdi.

WEMIX, web sitesine göre 378.000’den fazla oyuncu için blok zinciri tabanlı oyunları destekleyen bir platform.

WEMIX’in ekosistemi, haber yazıldığı sırada her biri WEMIX blok zincirinde kendi tokenlerine sahip en az 20 oyun içeriyor. WEMIX tokenleri şu anda 164,19 milyon dolarlık kolektif piyasa değerine sahip.

Proje, bazen diğer kripto oyunlarıyla ilişkili yavaş işlemler ve aşırı ücretlerle başa çıkmaya çalışmak için hibrit bir blok zinciri yapısı kullanıyor.

Geçtiğimiz ay proje, yaratıcılarının para kazanmasına ve destekçileriyle bağlantı kurmasına olanak tanıyan yeni bir hayran token sistemi başlattı.

“Fan Token hem içerik oluşturucuların hem de hayranların, içerik oluşturucu tarafından çıkarılan Fan Token’leri satın alarak artan token değerinden faydalanmak için birlikte büyüyebilecekleri etkileşimli bir bağış sistemidir.

Yalnızca fiyatı yükseldiğinde token basılmasına izin vermek için devrim niteliğindeki ‘yüksek su işareti basma mekanizması’ kavramını kullanır.

Her 24 saatlik zaman ağırlıklı ortalama fiyatta (TWAP) 0,01 dolarlık artış başına 1.000 token basılır.”

db74 kriptoup

WEMIX, WEMADE firması tarafından yaratıldı

Proje, kısa bir süre önce metaverse motor geliştiricisi Metagravity ile ortaklık kurduğunu duyuran blok zinciri geliştirme firması WEMADE tarafından yaratıldı.

Duyuruya göre,

“Bu ittifak, WEMADE CEO’su Jang Hyun-guk’un insanların iyi yapılmış bir oyun oynayarak keyif alabilecekleri bir deneyim ve her şeyi birbirine bağlayabilecek geniş bir platform oluşturma vizyonunu hayata geçirmeye yardımcı olacak.”

Bu haberin yazıldığı sırada, proje son 30 günde %328 artış gösterdi ve şu anda 377 milyon dolarlık piyasa değeriyle 1,50 dolardan işlem görüyor. WEMIX güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!