Altcoin Analizleri

Santiment, Cardano %65 Artarken Birçok Altcoinde Yüksek Hacimli İşlemlerin Olduğunu Söyledi!

Blockchain analiz firması Santiment, Cardano’nun (ADA) büyük sahiplerinin piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto varlığının fiyatını yükselttiğini söyledi.

Santiment, 1 Ocak’ta yaklaşık 0,246 dolardan işlem görürken geçen hafta 0,412 dolara çıkan artışın temel nedeninin, derin cepli Cardano yatırımcılarının bu haberin yazıldığı sırada 162,34 milyon dolar değerinde olan 405,85 milyon ADA’ya ulaşan yoğun birikimi olduğunu söyledi.

Cardano balinaları 12 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı

Santiment’e göre Cuma günü Cardano ağında 100.000 $’ın üzerinde 105 işlem gerçekleşti ve bu rakam kripto borsası FTX’in Kasım ayında çökmesinden bu yana gerçekleşen en yüksek değer.

Cardano’nun fiyatı 2023’te +%65 arttı. Anahtar köpek balığı ve balina birikiminin bununla çok ilgisi var. Şu anda 100.000 ila 100.000.000 ADA tutan adresler, 8 Kasım’dan bu yana birleşik cüzdanlarında en fazla parayı tutuyor. Bugün, 100.000$+ balina işlemleri 12 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.”

cardano analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Cardano 0,40 dolardan işlem görüyordu. ADA güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Santiment’e göre, Bitcoin (BTC) ağı da yeni bir cüzdanın tek bir işlemde 313,1 milyon dolar değerinde kral kripto almasıyla dört hafta içindeki en büyük işlemine tanık oldu.

“Sekiz saat önce, son dört haftanın en büyük Bitcoin işlemi gerçekleşti. Bu yepyeni balina adresi, tek bir transferin ardından sıfırdan aniden ~13.369 BTC’ye (~313,1 milyon $ değerinde) sahip oldu. Fiyatlar ileride dalgalanırken bu cüzdanı buradan takip edin.”

bitcoin analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

Amiral gemisi kripto para birimi, yılın başında 16.531 $ iken %40’lık bir kazançla şu anda 23.388 $’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Santiment ayrıca Loopring (LRC), Aave (AAVE), dYdX (DYDX) ve Curve (CRV) dahil olmak üzere birçok altcoin ağında yüksek hacimli işlemlere tanık olunduğunu söyledi.

“Bugün birçok altcoin ağında büyük balina işlem sayıları görülüyor. Bu mutlaka bir çöplüğün oluşmakta olduğu anlamına gelmiyor ancak volatilitenin artmasının muhtemel olduğunu gösteriyor”

altcoin analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada, stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetim tokeni CRV 1,09 $ değerindeydi. CRV güncel fiyatını görmek için tıklayın.

altcoin analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada, merkezi olmayan borsa dYdX’in yönetişim tokeni 3,01 dolardan işlem görüyordu. dYdX güncel fiyatını görmek için tıklayın.

altcoin analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada, merkezi olmayan borsa Loopring’in yerel tokeni LRC 0,40 dolardan işlem görüyordu. LRC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

altcoin analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada, merkezi olmayan borç verme platformu Aave’nin yönetişim tokeni 88,70 $ değerindeydi. Aave güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!