Bitcoin Haberleri

Ünlü Analist, 2024 Bitcoin Fiyat Hedefini Açıkladı!

Ünlü kripto analisti, Bitcoin‘in 2024 yılı sonu için beklediği fiyat tahminini açıkladı.

Bitcoin 200.000 doları görebilir

Analist Dave the Wave, kral kripto paranın gelecek yılın sonuna kadar yaklaşık 200.000 dolara çıkabileceğini iddia etti.

“Her zaman olduğu gibi, Aralık ayı patlamalar için iyi bir dönem olmuştur, bu nedenle bu tepe değeri yıl sonuna kadar gerçekleşecektir. Fiyatın, o kanalın zirvesine ulaşabileceğini bilmiyorum, daha önce hiç ulaşmamıştı. Bu nedenle 180.000 dolarlık bir değer öngörüyorum…

Bu, tabandan yüzde binlik bir artışa denk geliyor. Gerçekçi bir şekilde bakarsak, eğer birisi şu anda ‘satın alma bölgesinden’ alım yapıyorsa… bu hala 7 katlık bir artış demektir. Bu oldukça iyi bir durum. Unutmayın ki düzeltmelerle bile fiyatın düşebileceği ama LGC eğrisinin yukarı yönlü hareket etmeye devam edeceği bir durum.”

bitcoin

Dave the Wave, genellikle BTC’nin kısa vadeli hareketleri üzerinde işlem yapmaya çalışmadığını, bunun yerine LGC kanalının alt ve üst limitleri arasındaki uzun vadeli döngülere güvendiğini belirtti. Şu anki durumda BTC, LGC grafiğindeki “satın alma bölgesinden” çıkmakta.

“Fiyatın yönü konusunda sadece tahminde bulunabileceğimi belirtmek isterim. Fiyatın bu kanal içerisinde kalacağından, belirli bir hedef vermeden daha eminim.”

Başarılı analist, geçen yılın sonlarında Bitcoin‘de yükseliş eğilimi gösteren “tarihi” bir gösterge nihayet yeşil yanmaya başladığında dikkatleri üzerine çekti. BTC, Dave the Wave’in Aralık 2022’nin sonlarında yaptığı tahminin ardından şu anda yazıldığı sırada 27.943 dolardan işlem görerek yaklaşık %70 artış kaydetti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!