BİTCOİN

Ünlü Trader’a Göre, Bitcoin İçin Kötü Durum Senaryosu!

Kıdemli kripto tüccarı ve analisti Tone Vays, kısa vadede Bitcoin için en kötü senaryosunu açıkladı.

Zincir içi analist Willy Woo ile yeni bir strateji oturumunda konuşan Vays, Bitcoin’in son 42.000 $ seviyesini delip geçmesiyle, kral kriptonun tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasını beklediği için BTC için önemli bir düşüşe daha az ikna olduğunu söyledi.

bitcoin bu kritik seviyey gecerse 12bindolara cikabilir
Ünlü Trader'a Göre, Bitcoin İçin Kötü Durum Senaryosu! 1

“Hala biraz geri çekilme olacağını düşünüyorum. İlk başta, tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmadan önce geri çekilmenin en kötü senaryoda 35.000$’a kadar düşeceğini düşündüm. Şimdi 42.000 dolara ve değişime kadar gittiğimize göre, geri çekilmenin kırklara geri dönmeden ve sonunda ağustos veya eylül ayının başlarında kırılmadan önce 37.500 dolardan aşağı gitmemesi gerektiğini düşünüyorum. Temelde Bitcoin hakkındaki genel görüşüm bu.”

Vays’in bakış açısı, kripto analistinin başlangıçta Bitcoin için BTC için yeni bir 2021 düşük basacağı bir “kapitülasyon günü  beklediği önceki tahmininde bir değişiklik. Şimdi Vays, Bitcoin 42.000 $ seviyesini geri aldığı sürece 21 Haziran’ın en düşük seviyesi olan 28.675 $’ın bir daha görülmeyeceğini düşünüyor.

“Bir kez daha kısa sıkmak üzere miyiz? Şu anda hala biraz ‘dokunma yasağı’ bölgesinde olduğumuzu düşünüyorum, ancak 42.000 doların üzerine çıkarsak, 50.000 dolara kadar gideceğini düşünüyorum.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!