Bitcoin Haberleri

Miami Belediye Başkanı Bitcoin Açıklaması Yaptı

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, şehrin hazine rezervlerinin bir kısmını Bitcoin’e yatırmayı düşündüğünü açıkladı. Suarez, Fox Business ile yaptığı röportajda yatırım portföylerini çeşitlendirmeye ve yatırımlarının belirli bir yüzdesini Bitcoin’e tahsis etmeye istekli olduklarını söyledi.

“Bunu geçen yıl yapsaydım,% 200 getiri elde edecektim ve bir dahi gibi görünüyorum.” Başkan, Miami’yi Amerika Birleşik Devletleri’nin en teknolojik ve kripto dostu şehirlerinden biri yapmayı umduğunu söyledi. Hepimizin bildiği gibi, Suarez bunun için bir dizi düzenleyici çerçeve oluşturmak istiyor ve kripto para birimlerinin, özellikle de Bitcoin’in vergi gibi işlemlerde kullanılmasının önünü açmayı umuyor.

bitcoin 2156 1120 1

Arz ve talep dengesine dikkat çeken Belediye Başkanı, BTC’nin uzun vadede yükselmekten başka seçeneği olmadığına işaret ederek, kripto para yatırımının son yıllarda herkes için çok cazip bir yatırım aracı haline geldiğini vurguladı.

Francis Suarez, son zamanlarda kripto para birimlerine yönelik aktif tedavisi nedeniyle sık sık gündeme geldi ve Twitter’da bir takipçiye yanıt verdi. Miami, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk kripto para birimi merkezli hükümet olabilir. Birinin yardıma ihtiyacı var. İnsanlar için bazı parola tabanlı kavramları deneyin. Başkan, bu tweet’e yanıt olarak sektörde tanınmış bir kişi olan Anthony Pompliano’yu da etiketledi ve şunları söyledi: “Kesinlikle araştırıyoruz.

adsiz 2

Francis Suarez, 29 Aralık 2020’de Anthony Pompliano’nun bir tweet’ine yanıt verdi. “Başkan Suarez Miami’ye taşınırsanız şehir hazinesinin yüzde 1’ini Bitcoin’e koyarsa bunu retweetleyin.” Başkan Suarez’in sözlerine yanıt olarak, “Bunu keşfetmeye kesinlikle açığız.” cevabı vermişti.

adsiz 3

İddiaya göre Miami, kripto para birimi endüstrisi için ne tür bir düzenleyici ortam yaratmayı planladığını belirlerken Wyoming, Wisconsin ve New York yasalarını inceledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramDiscordInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!