Altcoin Haberleri

Ünlü Trader, Bu 3 Altcoin’in Güç Sahibi Olduğunu Söyledi!

Popüler kripto tüccarı ve analist Cantering Clark, piyasaların bir sektörü güç belirtileri gösterirken iki altcoinin yükselmeye hazır olabileceğine inanıyor. 

Bitcoin çoğunlukla yatay hareket ederken, merkezi olmayan finans (DeFi) sektörü yükseliş belirtileri göstermeye başladığından Synthetix’te (SNX) kısa bir pozisyon kapattığını söylüyor.

DeFi şu anda gücünü gösteriyor.”

Yatırımcının tercih ettiği iki DeFi altcoini SushiSwap (SUSHI) ve Uniswap (UNI). Her iki kripto varlık da, herhangi bir kripto para çifti için pazar oluşturmak için akıllı sözleşmeler kullanan Ethereum tabanlı merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) için belirteçlerdir.

https://twitter.com/CanteringClark/status/1412240012788342789?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1412240012788342789%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdailyhodl.com%2F2021%2F07%2F07%2Ftop-trader-flips-bullish-on-two-altcoins-says-one-crypto-sector-is-showing-strength%2F

Yazma sırasında SUSHI, CoinMarketCap’e göre %3.71 artışla 9.37 dolardan işlem görüyor.

Cantering Clark’a göre, SUSHI sonunda bir geri dönüş için hazır olabilir. SUSHI’nin son sıçramasını doğrulamak için yönlü bir eğilim göstergesi olan Hull hareketli ortalamasını kullandığını söylüyor. 

SUSHI koşmak istiyor gibi görünüyor.

Alt’lar olduğu gibi, bacakları gibi görünen şeyleri filtrelemek için günlük olarak bir Hull’a güveniyorum.”

image 2
Kaynak: Ryan Cantering Clark/Twitter

Bitcoin’e gelince, kripto analisti , en iyi kripto varlığı üzerinde uzun vadeli yükselişini sürdürüyor. Ancak, BTC’nin önümüzdeki aylarda yatay ticarete devam etmesini bekliyor.

telegram 12

“Ayı veya yükseliş tonuyla tweet attığımda neyi kastettiğim konusunda insanların kafasını karıştırabileceğimi biliyorum. Gün içi odaklıyım. Yine de bunu sabitleyebilir ve güncelleyebilir.

Yakın vadede: ölü bir kedi rallisinde yükseliş.

Orta vadeli: düşüş, ATH yok (tüm zamanların en yüksek seviyesi), geniş aralık.

Long Vadeli: 100.000 $ +” 

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!