Bitcoin Haberleri

Trader Tone Vays, Bitcoin Kapitülasyonunun Yakında Olduğunu Açıkladı!

2018 ayı piyasası sırasında Bitcoin’in çöküşünü tahmin eden kripto tüccarı, BTC için yakın bir teslim olma aşaması öngörüyor.

Yeni bir strateji oturumunda kripto analisti Tone Vays, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde acı verici bir bacaktan geçtiğini gördüğünü söyledi.

“Hala önümüzdeki hafta veya sonraki hafta bir kapitülasyonun çok, çok mümkün olduğunu düşünüyorum.”

Bitcoin’in dört günlük grafiğine bakan Vays, ayıların hala kral kriptosunun kontrolünde olduğunu söylüyor.

“Felaket görünümlü mum. Buradaki her şey kısa pozisyon gerektiriyor.”

bitcoin
kaynak: tone vays/youtube

Analistin grafiğine göre Vays, 15.000 $ fiyat alanına kadar bir Bitcoin düzeltmesi bekliyor gibi görünüyor. Yazma sırasında, Bitcoin gün içinde sabit olan 18.743 $ için el değiştiriyor.

Tecrübeli tüccar BTC için yeni bir ayı piyasasının düşük olmasını beklese de Vays, düzeltmenin Bitcoin boğaları için “mükemmel fırsat” sunacağını söylüyor.

“Sanırım art arda ikinci bir MRI alımına gideceğiz ve ardından tüm yıldızlar ve ay hizalanacak… Bitcoin’de zaten aylık bir MRI alımımız var. Önümüzdeki ay borsada aylık bir MRI alımı olacak… Haftalık MRI alımı üç hafta içinde gelmeyecek, yani bu da aynı hizaya gelecek. Bu yüzden Ekim ayının başlarında her şeye uyum sağlamalıyız.

Bitcoin’de 14.000 $, 15.000 $’a düşersek, mükemmel satın alma fırsatı için her şey MRI ile uyumlu olacaktır.”

telegram 12

Vays, fiyat hareketindeki momentuma dayalı olarak trendlerin sonunu işaret eden profesyonel tüccarlar için gelişmiş bir komut dosyası olan momentum tersine çevirme göstergesine (MRI) güveniyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!