Altcoin Haberleri

Altcoin Daily’ye Göre, Bu Altcoin Devasa Bir Koşuya Hazır!

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, Ethereum’un (ETH) katlanarak güçlü temel büyümenin ortasında büyük bir yükselişe hazır olduğuna inandığını söyledi.

Yeni bir videoda Arnold, 952.000 YouTube abonesine Ethereum’un, bir işlem her işlendiğinde dolaşımdaki arzdan belirli bir miktarda ETH’yi kalıcı olarak kaldıran EIP-1559 güncellemesinin nezaketinden geçtiğini söylüyor.

“Ethereum blok alanı kullanılıyor ve Ethereum para politikasını değiştirdiği için, NFT platformu, DEX’ler (merkezi olmayan borsalar), DeFi (merkezi olmayan finans), kazan-kazan oyunu nedeniyle 100.000’den fazla ETH çılgınca bir miktar ETH yanıyor. [oyunlar], sabit paralar.”

Yazım sırasında, Ethereum 125.923 üzerinde ETH edildiğini aracı Etherchain gösterileri izleme ateşe güncelleme bu ayın başlattı beri.

Arnold’un Ethereum’da yükselişe geçmesinin bir başka nedeni de düşük yıllık enflasyon oranından kaynaklanıyor.

“İlk kez, Ethereum’un günlük ihracı aslında Bitcoin’den daha düşüktü. Öyleyse şunu anlayın: ETH’nin net enflasyonu yıllık %1,1 ve Bitcoin’in net enflasyonu yıllık %1,75 idi.

kripto para ethereum tum zamanlarin en yuksek degerine ilerliyor

Arnold ayrıca merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarında kilitlenen toplam değerin (TVL) patlamasına da bakıyor. Altcoin Daily sunucusuna göre, DeFi’de kilitlenen sermaye miktarı, Ethereum’u dünyanın en büyük bankalarından biri olarak rekabet edebilecek bir konuma getiriyor.

 “Yılın başından beri, esas olarak Ethereum olan DeFi’de kilitlenen toplam değer katlanarak arttı. 1 Ocak’ta, yılın başında, kilitlenen toplam değer [a] mütevazı 16 milyar dolardı. O zamanlar çok gibi görünüyordu. Bugün, bu rakam şaşırtıcı bir şekilde 85 milyar dolar. Bu, ETH’yi piyasa değeri açısından dünyanın en büyük 20. bankası konumuna getirecektir.”

Son olarak Arnold, Ethereum’un toplam arzının dörtte birinden fazlasının akıllı sözleşmelerde kilitlendiğini vurguluyor.

“Akıllı sözleşmelerde Ethereum, yani bu temelde kullanıldıkları için satılamayan Ethereum. Faydaları var. DeFi’nin ani patlaması nedeniyle, akıllı sözleşmelere yerleştirilen Ether miktarı benzer şekilde tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıktı. Aslında, tüm ETH’nin inanılmaz bir %26’sı şu anda akıllı sözleşmelerde. 

Sadece bu eğilimin devam etmesini bekleyebiliriz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!