Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Kripto Analisti Benjamin Cowen: Bitcoin Yükselmeye Hazır!

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin konusunda iyimser ve Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterebileceğini söylüyor.

Altcoin Daily ile yaptığı yeni bir röportajda Cowen, yükselen Chainlink (LINK) hissiyatını ortaya koyuyor.

“Şu anda kanalımda bahsettiğim pek çok şey, Bitcoin hakimiyetinin nasıl daha da yükselmesi gerektiği. Ancak hakimiyet yükseldiğinde bile Bitcoin’den daha iyi performans gösteren birkaç altcoin olduğunu söylerken. Ve eğer bir ayı piyasasının sonunda ve bir sonraki boğa piyasası öncesi birikim aşamasında tarih herhangi bir göstergeyse, Chainlink bakmak için makul bir yer.”

bitcoin

Cowen, merkezi olmayan blok zinciri ağının akıllı sözleşmeleri ve güvenli veri paylaşımını sağlamak için birçok projeye entegre edildiğini söylüyor. Ancak, genel ayı piyasası koşulları nedeniyle projenin gücü daha yüksek bir fiyata dönüşmemektedir.

“Chainlink, pek çok kripto para birimi için bir omurga görevi görüyor.… Yıllar boyunca, kendisini ne kadar kripto para projesine entegre ettiğini gördük ve gerçek zamanlı beslemeler sağlamada çok değerli bir hizmet sunduğunu iddia ediyorum. blok zinciri.

Son zamanlarda iyi gitmediğini düşünmemin nedenlerinden biri, açıkçası, Chainlink’in harika bir proje olmadığı için değil, daha çok genel piyasa riski ve aslında bir ayı içinde olduğumuz gerçeği nedeniyle. Ancak Chainlink’in temellerinin ayı piyasasında bazen boğa piyasasında olduğundan biraz daha iyi parladığını düşünüyorum.”

Önümüzdeki aylarda, ABD’nin faiz oranlarını artırması nedeniyle piyasalarda devam eden bir gerileme olması durumunda LINK’in fiyatının ne kadar iyi dayanacağını görmek istediğini söyledi.

“Aradığım şeylerden biri, Fed’in faiz oranlarını yükseltmeye devam etmesiyle yıl sonuna biraz daha yaklaşırsak LINK’in ne kadar iyi dayanacağı ve Bitcoin’e karşı nasıl dayanacağı.”

Şu anda yazı yazarken 7.04 $ karşılığında işlem yapan LINK’in mevcut fiyatında BTC’ye karşı düşük değerde olduğunu söylüyor. Yazma sırasında LINK, 0.0003620 BTC değerindedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!