Ethereum Haberleri

Ethereum, Aniden 280.000.000 Doların Üzerinde Hareket Etti!

Derin cepli bir Ethereum (ETH) balinası aniden yüz milyonlarca dolar değerinde altcoin’i bilinmeyen bir cüzdana taşıyor.

Balina araştırma platformu Whale Alert’e göre, yatırımcı yazı yazıldığı sırada yaklaşık 280.000.000 $ değerinde 247.979 ETH’yi bilinmeyen bir cüzdandan diğerine taşıdı.

Son zamanlarda önde gelen akıllı sözleşme platformu etrafında yoğunlaşan balina ve köpekbalığı faaliyetleri arttı, bu durum önde gelen istihbarat firması Santiment tarafından fark edildi.

Santiment, Ethereum cüzdanına dikkat çekti

Kripto analiz platformuna göre ETH balinaları ve köpekbalıkları; Ethereum’un fiyatı bir yıl önceki seviyesinin %25’inden daha azına düştüğü için birikim çılgınlığı yaşıyor.

Santiment, en son böyle bir olay yaşandığında ETH balinaları ve köpekbalıklarının Ethereum’un fiyatını %50 artırdığını söyledi.

Ethereum’un aktif köpekbalığı ve balina adresleri, bir yıl önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerinin dörtte birinden daha düşük fiyatlarla birikmeye devam ediyor. Ekim/Kasım 2020’de bu 100 ila 100.000 ETH adresi, ETH’nin 5 hafta içinde %50’den fazla fiyat artışına ulaşmasına yardımcı oldu.”

ethereum haberleri

Whale Alert’ün radarındaki diğer önemli ETH transferleri arasında, yaklaşık 102.000.000 $ değerinde 83.131 ETH’yi likit stake protokolü Lido’dan bilinmeyen bir cüzdana taşıyan bir transfer ve ETH’nin ortak yaratıcısı Vitalik Buterin’den bilinmeyen bir cüzdana yaklaşık 48.000.000 $ değerinde 40.000 ETH’yi taşıyan bir başka transfer yer alıyor.

Whale Alert ayrıca yakın zamanda yedi yıllık uykusundan uyanan bir madencilik öncesi ETH cüzdanına da dikkat çekiyor.

“2.075 ETH (2.408.686 USD) içeren uyuyan bir maden öncesi adres 7,3 yıl sonra etkinleştirildi!”

Piyasa değerine göre kripto varlığı, son 24 saat içinde %3,4’lük bir artışla, yazının yazıldığı sırada 1.201 $’da işlem görüyor. ETH güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!