Altcoin AnalizleriBitcoin AnalizleriEthereum AnalizleriKripto Para Analizleri

Popüler Analist Inmortal, Solana ve ETH’nin 2021 Rallisini Tekrarlayabileceğini Söyledi!

Popüler bir kripto stratejisti ve yatırımcısı, akıllı sözleşme protokolü Solana’nın (SOL) Ethereum’un (ETH) 2021 meteorik yükselişini yansıtabileceğini söyledi.

Analist Inmortal; Twitter takipçilerine Solana’nın ve ETH’nin 2021’de 400$’daki direncini kırmasına, tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasına neden olan modelini takip ediyor olabileceğini söyledi.

“Hala oyunda.”

ethereum analiz
resimkaynak: inmortal/twitter

Yatırımcının grafiğine bakıldığında iki grafik arasındaki benzerlikler, Solana’nın direncini 60 $ civarında çıkarmayı başarması durumunda daha fazla ağırlığa sahip olabilir.

Bu haberin yazıldığı sırada SOL 23,18 dolardan işlem görüyor. ETH’nin rakibi, Aralık 200’deki 8.03 $’lık düşük seviyesinden yaklaşık %2022 oranında değer kazandı. SOL güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Altcoin Sherpa: Solana yüksek potansiyele sahip

Diğer kripto analisti Altcoin Sherpa da Solana’yı yakından takip ediyor. Twitter’daki takipçilerine SOL’un daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olmasına rağmen, kripto varlığının muhtemelen önemli bir düzeltme geçireceğine inandığını söyledi.

“Bu Solana koşusunun devam edeceğini düşünüyor muyuz? BTC devam ederse buradan 30$’ların ortalarına kadar daha fazla yükseliş görebilirim. Nihayetinde, boşluğu 17-28$ arasındaki işlem hacmiyle dolduracağımızı düşünüyorum. Muhtemelen sonunda orada işlem göreceğiz.”

solana analiz
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Bitcoin’e (BTC) gelince Inmortal, kral kriptonun kilit psikolojik seviyeyi kurtarmadan ve 24.000 $ civarına yükselmeden önce kısa bir süre 20.000 $’ın altına düşebileceğini tahmin ediyor.

“$21,000 ? $18,000 ? $24,000.”

telegram 12
bitcoin analiz
resimkaynak: inmortal/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 21.055 dolardan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!