Altcoin Analizleri

Kripto Analisti, Bu Altcoin’in %200-300 Patlayacağını Söyledi!

Kripto analisti, Dogecoin (DOGE) ve Solana (SOL) ile ilgili görüşlerini güncellerken, Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoinin büyük bir yükselişe hazır olduğunu belirtti.

Analist Altcoin Sherpa Tahminini Paylaştı

Altcoin Sherpa, gerçekleştirdiği yeni bir strateji toplantısında, merkeziyetsiz ağ olan Chainlink (LINK) değerinin şu anki 7.61 dolarlık fiyat seviyesinden %300’e kadar artabileceğini ifade etti.

LINK’in yaklaşık bir yıl süreyle toplanma evresinde olduğunu ve bir noktada yükselmeye başlayacağını dile getiriyor. Bunun birkaç ay alabileceğini de ekledi.

“LINK’in gerçekten toplanma sürecinde olduğuna inanıyorum. Bunun bir süre daha devam etmesini bekliyorum. Ve görünüşe göre çok iyi, ama LINK’e sahipseniz, büyük bir fırsat maliyeti olacak. Ve bu normal. Başladığında 2-3 kat artış neredeyse garanti…

EMA’lar (Üstel Hareketli Ortalamalar) daraldı. 200 günlük EMA diğerleriyle eşit. Çok fazla sıkışma, çok fazla birleşme ve neredeyse bir yıllık toplanma var…

Bildiğimiz kadarıyla bu birkaç ay daha sürebilir, sadece daha fazla kesinti ve daha fazla birleşme yaşanabilir. Ve sonra güçlü bir şekilde yükselişe geçiyoruz.”

solana

Analiste göre DOGE, teknoloji milyarderi Elon Musk’ın bu ay başlarında Twitter logosunu DOGE logosuyla değiştirdiğinde yaşananlar gibi sürekli dalgalanmalar ve düşüşler yaşayacak.

“DOGE Elon’un her hareketinden, tweet’inden veya bu konuda yapılan her haberden uzak duracak bir koin. DOGE hareketlerinin büyük bir kısmıyla ilgili olarak bunun yaşanacağını düşünüyorum…

Eski fiyat geçmişine bakarsanız, bu uzun mumları, büyük hareketleri ve tam geri dönüşleri göreceğiniz nokta gerçekten çılgın. 2-3 katına çıkması neredeyse kaçınılmaz.”

DOGE, yazının yazıldığı anda %6,2 artışla 0,0886 dolar değerinde.

Son olarak, kripto analisti Solana’nın temel değerlerinin sağlam olduğunu belirtiyor. Şimdiki 24,75 dolarlık fiyatından 20 dolara düşüp daha sonra 32 dolara çıkacağını öngörüyor.

“Solana iyi görünüyor. Tüm EMA’lar oldukça güçlü. Aslında bu [26 dolarlık seviyenin] direnç göstereceğine inanıyorum. Bu bölgenin de direnç göstermesi mantıklı çünkü 23 dolar civarında fiyatın bu seviyenin üzerine hiç çıkamadığını görebilirsiniz. FTX düşüşünden sonra fiyatın 30 dolardan 10 dolara gerilediğinde bu seviyenin üzerinde gerçekten fazla zaman geçirmedik.

Aslında bir geri çekilme yaşanacağını düşünüyorum. Bu yıl belki biraz daha yükselebilir, ancak 20 doların altında bir düşüş görmek beni şaşırtmaz. Ve ardından nihayet daha yüksek seviyelere çıkarız.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!