Altcoin Analizleri

Kaleo, %460’ın Üzerinde Patlayan Aptos Konusunda Uyarıda Bulundu!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, yatırımcıları bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine fırlayan Aptos konusunda temkinli olmaya çağırıyor.

Aptos’un (APT) son iki hafta içinde “kesinlikle çılgınca” üç haneli yüzde puan artışına rağmen; Kaleo, Twitter takipçilerine akıllı sözleşme özellikli blok zincirinin ABD doları karşısında satılmasının muhtemel olduğunu söyledi.

Aptos BTC ile eşleştirildiğinde satışı muhtemel

Kaleo’ya göre, amiral gemisi kripto bir “tanrı mumu” ya da grafiğinde şimdiye kadar oluşmuş en büyük mumla sonuçlanacak yukarı yönlü bir hareket oluştururken, Aptos’un Bitcoin (BTC) ile eşleştirildiğinde de ağır bir şekilde satılması muhtemel.

“Hareket ne kadar çılgınca olursa olsun, bunun mevcut aralığının dışında bir BTC tanrı mumuna ağır bir şekilde satılma olasılığını yüksek görüyorum…

En azından BTC çifti açısından, büyük bir BTC hareketinde USD açısından hafif bir satış görmek bile şok edici olmaz.”

aptos analiz
Kaynak: Kaleo/Twitter

Aptos yılı 3,45 dolardan açtı ve %464 gibi şaşırtıcı bir artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19,47 dolara ulaştı. Ekim 2022’de resmi olarak piyasaya sürülen ve şu anda piyasa değerine göre 28. sırada yer alan kripto varlık, o zamandan beri stabilize oldu ve haber yazılırken 18,20 dolardan işlem görüyor. APT güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bu haftanın başlarında Kaleo, Bitcoin’in altcoinlerden daha iyi performans göstereceğini öngörmüştü. Mevcut Bitcoin rallisinin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını düşünmese de Kaleo, amiral gemisi kripto varlığının 2023’te 30.000 $’ın altına düşmeden önce 45.000 $’a kadar çıkabileceğini söyledi.

“Önümüzdeki birkaç hafta içinde gerçekleşeceğini düşündüğüm bir pencere için hayatımda hiç Bitcoin’de şu anda olduğum kadar yükselişe geçmemiştim.

Bu rallinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını düşünmüyorum, daha büyük olasılıkla zirveye ulaşacak ve bu yılın sonlarında 20.000 $ ‘ın ortalarına geri çekilmeden önce birkaç ay boyunca 40.000 – 45.000 $ aralığında dağılacak. Ancak gerçekten hızla hızlanmak üzere olduğunu düşünüyorum.

Yakın gelecekte büyük bir tanrı mumu göreceğimize gerçekten inanıyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!