Altcoin Analizleri

24,9 Trilyon Shiba Inu, Özel Depolama Alanına Taşındı!

Yeni gelen verilere göre, yaklaşık 25 trilyon Shiba Inu tokenının değeri 250 milyon doları aşarken, önemli bir kripto borsasından ayrılıp şu an piyasa dışı olan soğuk depolama alanında muhafaza edilmektedir.

Kripto analiz şirketi Santiment tarafından ilk kez belirlenen bu gizemli Ethereum (ETH) adresi, toplamda 24,9 trilyon SHIB’yi altı ayrı işlemle kendi korumalı cüzdanına transfer etti.

Santiment’in verilerine göre, bu büyük yatırımcı aynı zamanda Mart ayı başından beri hızla ETH toplamaya devam ediyor.

“276 milyon dolar değerinde Shiba Inu, bugün 6 ayrı transferle bir borsa cüzdanından kendi kendine saklama cüzdanına aktarıldı.

Bu adres ayrıca 1 Mart’tan bu yana hızla Ethereum biriktiriyor ve şu anda 24,94T SHIB’nin yanı sıra 992 ETH’ye sahip.”

shiba inu (shib) analiz
kaynak: santiment/twitter

Crypto.com’a ait Ethereum adresinden Shiba Inu hareket etti

Santiment’in elde ettiği bilgilere göre, Shiba Inu’ların Etherscan tarafından Amerikalı kripto borsası Crypto.com’a ait bir Ethereum adresinden hareket ettiği belirtiliyor.

Bu SHIB’ler şu an için dünyada üçüncü sıradaki en büyük Shiba Inu cüzdanında saklanıyor ve bu yeni adresin henüz hangi borsaya ait olduğu kesinleştirilememiştir. İşlemler, Crypto.com’un SHIB’lerini başka bir cüzdana aktarmasıyla ilgili olabileceği gibi, tokenlerini nakleden başka bir büyük yatırımcıya da ait olabilir.

Shibburn adlı Shiba Inu yakma izleme sitesine göre, SHIB yakma hızı Salı günü %1.316,43’lük büyük bir artış yaşadı ve bu popüler memecoin, Pazartesi ve Salı günleri arasındaki 24 saatlik dönemde toplamda 452.950.434 token yakarak rekor kırdı.

Shiba Inu camiası, ekosistemin Ethereum (ETH) tabanlı, Polygon (MATIC) gibi çalışan katman-2 protokolü olan Shibarium’un beta sürümünün piyasaya sürülmesini büyük bir heyecanla beklemektedir. Geçen hafta, SHIB resmi olarak beta versiyonunu yayımlayarak, beta test kullanıcılarının deneme ağıyla ilgili geri bildirimlerde bulunabilmesi için platformu serbest bıraktı.

telegram 12

SHIB’in geliştirici lideri Shytoshi Kusama, Shibarium’ın beta sürecinin yaklaşık olarak iki ay sürmesini öngörüyor, fakat zamanlama konusunda belirsizlik bulunarak bu sürenin dört aya kadar uzayabileceğini kabulleniyor. Kusama, beta aşamasının “sistemin inşası ve hataların giderilmesi” ile ilgili olduğunu vurgulamaktadır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!