BİTCOİN

Popüler Trader Armstrong, Bitcoin (BTC) İçin Heyecan Dolu Hedefi Açıkladı!

Kripto para traderı Ben Armstrong, Bitcoin’in 100.000 $’ı aştıktan sonra coşku dolu seviyelere doğru yürüyüş yapacağını belirtiyor.

İkinci Çeyrek Hedefi ve Bitcoin

Yeni bir videoda Armstrong, amiral gemisi kripto varlığının, büyük ölçüde üç aylık vadeli işlem sözleşmelerinin sona ermesiyle ikinci çeyreğin sonunda 100.000 doları görebileceğini tahmin ediyor.

Bitcoin’in Haziran ayı sonunda, belki de 30 Haziran’daki üç aylık vadeli işlem sözleşmesinin kapanmasından hemen önce 100.000 $’a ulaştığını kesinlikle görebiliyorum. Mart ayında ilk çeyreğin dramatik bir etkisi olduğunu gördüğümüz gibi, ikinci çeyrekte de piyasada dramatik bir etkiye sahip olacaklar.”

100.000 $ fiyat seviyesine ulaştıktan sonra, YouTuber, Bitcoin’in haftalar sonra yüksek vitese geçmeden önce %30’a kadar değer kaybetmesini bekliyor.

“Yani bu durum, 100.000 $’a bir göz atıp sonra geri dönüp 75.000 $ veya 70.000 $’a gerileme anlamına geliyor. Temmuz ve Ağustos aylarında tekrar yukarı doğru tırmanabilir. Ardından Ağustos ayında, hiper bir yükseliş görebiliriz.”

Armstrong, Bitcoin’in boğa koşusunun bitmesine dört aydan biraz fazla zaman kaldığını ve Plan B’nin stok akış (S2F) modeline göre BTC’nin %400’ün üzerinde değer kazanmasıyla sonuçlanacağını varsayıyor. Bitcoin, yazı yazılırken 54.100 dolardan işlem görüyor.

Kripto etkileyicisi, daha önce Nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesinden düştükten sonra başlayan fiyat düzeltmesi sırasında Bitcoin için 47.000 $’ın en düşük ve destek seviyesi olduğunu tahmin etmişti.

“47.000 dolar en düşük seviye idi. İki aydır insanlarıma 47.000 doların altına düşmeyeceğini söylüyorum. Bunu gerçekten test etti ama sonrasında düştüğü seviyeleri geri aldı.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!