Kripto Para Analizleri

Ripple (XRP) Grafikli Fiyat Analizi

14 Nisan’da, 2018 yılından bu yana ilk defa 1,95 dolara kadar yükselen ve sonrasında düzeltme yapan Ripple fiyatı 1,15 dolara kadar geriledi. Peki, Ripple grafikleri fiyat hakkında ne diyor, önemli seviyeler nereler?

Ripple Grafikleri

Geçtiğimiz iki gün boyunca tüm piyasa ile birlikte bir düzeltme grafiği çizen piyasa hacmi bakımından en büyük dördüncü kripto para Ripple (XRP), 1,50 dolarlık destek seviyesinin altında işlem görmeye devam ediyor.

Grafiklere göre boğalar 1,15 dolarlık destek seviyesinin altının görülmesine izin vermedi ve bu seviyede kontrolü ele aldı. Bu sayede 1,25 ve 1,30 dolarlık direnç seviyeleri kırıldı. Yapılan açıklamalara göre 1,40 dolar seviyesi şu anda önemli bir direnç olarak işlem görüyor.

1,3500 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) oldukça üzerinde işlem gören XRP için önemli bir başka seviyenin 1,50 dolar olduğu ifade edilebilir. Boğalar kontrolü kaybetmezse ve yukarı yönlü grafik devam ederse analistler bu direncin de yakın zamanda kırılabileceğini düşünüyor.

1,50 dolarlık direncin üzerinde ise 1,56 dolarda güçlü bir direnç olabileceği düşünülüyor. bu seviyenin üzerine doğru yapılacak bir kırılma ise 1,65 dolara kadar devam edebilir.

Ripple’da Dip Görüldü Mü?

Analistlere göre 1,15 dolar seviyesi XRP fiyatı için dip nokta olabilir. Ancak eğer yükseliş eğilimi devam etmezse aşağı yönlü ilk desteğin 1,32 dolarda olduğu düşünülüyor.

xrp fiyat 7

Grafiklere göre 1,28 dolar seviyesi aşağı yönlü bir başka destek olarak karşımıza çıkıyor. Bu desteğin kaybı ise bir 1,15 dolarlık düşük seviyenin tekrar test edilmesine sebep olabilir.

Bunlara ek olarak analistler 30 Nisan’a kadar Ripple’ın konsolide aşamasında devam edebileceğini ve mahkemeden çıkacak sonuç ile aşağı ya da yukarı yönlü yeni bir trend başlayabileceğini ifade ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!