BİLGİLENDİRME

Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve mevcut Real Vision Group CEO’su Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum’un iki temel özellik nedeniyle diğer kripto pazarlarından farklı olduğunu söylüyor.

Pal, 574.100 takipçisine, bu iki kripto varlığın zamanla daha değerli olmaya devam edeceğine inandığı için hem Bitcoin hem de Ethereum’a baktığını söylüyor.

5453c746eab8ea631bbe0240 1
Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum Hakkında Açıklamalarda Bulundu! 1

“Kriptoya nasıl tahsis edilir:

Projenin kanıtlanabilir ağ etkileri var mı? Yoksa gelecekte ağ etkileri olabilir mi? İlki, risk bütçesinin daha yüksek, ikincisi daha az tahsis edilmesini önerir.

BTC ve özellikle ETH hepsine sahip. Diğerleri – henüz belirsiz.

ETH katlanarak büyüyor.”

Ağ etkisi, bir varlığın veya hizmetin daha fazla insan onu kullandıkça daha değerli hale geldiği bir olgudur. Pal daha önce kripto alanının neredeyse tamamen ağ etkileri tarafından yönlendirildiğini ve endüstrinin olağanüstü bir oranda patlamasına neden olduğunu söylemişti .

“Şaşırtıcı, ağ etkisi. Ve kurumları getiriyoruz ve Ethereum’a yayılıyorlar ve diğer herkes ürünler üretiyor. Bize yıldırım hızıyla geliyor ve uzayın bu kadar hızlı gerçekleşen anlatı değişikliğine yetişebileceğini sanmıyorum.”

Pal ayrıca bir kripto varlığının ağ etkisini ölçmek için kullandığı metrikleri de vurguluyor .

“Aktif cüzdanlar ve bunların benimsenmesiyle birlikte üzerine inşa edilen çok sayıda uygulama. ETH çok ileride – BNB ve Solana da ölçek potansiyeli gösteriyor.”

Makro analist, genel olarak kripto piyasalarında yükselişini sürdürüyor ve yeni gelişen endüstrinin tarihteki en büyük servet transferlerinden birini tetikleyeceğine inanıyor.

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!