Bitcoin Haberleri

Kıdemli Analist Tone Vays, Yatırımcılara Bitcoin Uyarısında Bulundu!

Tecrübeli tüccar Tone Vays, Bitcoin (BTC) tüccarlarını bilgilendirerek kral kriptonun büyük bir hamle hazırlayabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Analist Vays, yüksek zaman aralığı çizelgelerindeki teknik göstergelerin BTC için düşüş sinyalleri verdiğini söylüyor.

“Haftalık grafik aslında oldukça kötü görünüyor… MRI’ya göre kötü olan sadece kırmızı bir yıldız mumumuz değil, aynı zamanda üç hareketli ortalamanın da altında tam bir haftalık mumumuz var. Bu da kötü, özellikle 200 haftalık hareketli ortalamanın altında olmamız.”

Vays, trend veya trend devamındaki olası değişiklikleri tespit etmek için momentum tersine çevirme göstergesine (MRI) güvenir.

Günlük grafiğe bakıldığında Vays, BTC’nin mevcut piyasa yapısının, kral kriptosunun 30.000 dolardan 20.000 doların altına düştüğü bu yıl Mayıs ve Haziran ayları arasındaki Bitcoin fiyat hareketini hatırlattığını söylüyor.

“Bu gri birikim bölgesindeyiz ve bu iyi değil. Alttaki konsolidasyonların fiyatların düştüğü ortamlar yarattığını biliyorsunuz. Bunun Mayıs ve Haziran [222] arasında gerçekleştiğini gördünüz ve ardından büyük bir feci teslimiyet yaşadık. Şimdi aynı bölgeye döndük, tekrar konsolidasyona girdik.

19.000 dolardan sıçramaya başlarsak, kesinlikle 15.000 dolara kadar bir kapitülasyon olabilir.”

seri62 kriptoup
kaynak: tone vays/youtube

Yazma sırasında Bitcoin, günde yaklaşık %3 artışla 20,223 $ karşılığında el değiştiriyor ancak yine de 200 haftalık hareketli ortalamanın altında.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!