Bitcoin Haberleri

Önde Gelen Analist, Bitcoin İçin Yeni Fiyat Hedefi Belirledi!

Bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) mevcut boğa koşusu için “kolay” bir fiyat hedefi belirlediğini açıkladı ve yaygın bir şekilde takip ediliyor.

InvestAnswers’ın sunucusu olan analist James, CTO Larsson ile gerçekleştirdiği canlı yayın tartışmasında, BTC’nin 40.000 dolar seviyelerinin üstüne kolayca çıkabileceğini ifade etti.

Bitcoin piyasası hakkında konuşan bir kişi, 42.000 $ seviyesine ulaşıldığı takdirde, daha önce 25.000 $’a ulaşma hızımızı düşündüğümüzde 30.000 $’a ulaşmanın kolay olacağını düşündüğünü belirtti. Grafikte görülen yükselişin hava boşluğu olarak adlandırılabileceğini ve bu seviyeye ulaşıldığında hiçbir şeyin engelleyici olmayacağını ifade etti.

Bu durumun ne getireceği sorusuna cevap veren kişi, 5-6 yıldır dinleyicileri olan birçok kişinin Kasım ve Aralık aylarında Bitcoin almaya başladığını, birçoğunun daha önce hiç kripto veya Bitcoin satın almadığını belirtti. Bu durumun, piyasada uzun süredir yer alan emektarların düşük dip seviyesini beklemesiyle birleştiğinde, 30.000 $ seviyesine ulaşıldığında, yeni nesil FOMO (kaçırma korkusu) takipçilerinin ve düşüş döneminde alım yapmayan alıcıların piyasaya çekeceğini öngördü.

Bu nedenle, yazar çılgın bir dönemin kapıda olabileceğini düşündüğünü vurguladı.”

bitcoin haberleri

Bitcoin fiyatı 2024’e kadar yükselebilir

Bir kripto analisti, Bitcoin’in daha iyimser fiyat hedeflerine sahip olduğunu ve bu hedeflerin 2024 yılının Mart ayında yapılacak bir sonraki yarılanmaya kadar geçerli olacağını söylüyor.

“Sorunuza dönecek olursak, Bitcoin’in mevcut koşusu sırasında hedef fiyatlarının kolaylıkla 70.000 $’a, hatta 100.000 $’ın üzerine çıkabileceğini düşünüyorum. Bu iddia belki de çılgınca gibi görünebilir, ancak Bitcoin’in benimsenme oranına ve aktif adreslere bakıldığında, bu yükselişin gerçekçi olduğu söyleyebilirim. Şu anda uzun vadeli sahip olan kişi sayısının toplam arzın %72’sine ulaştığı ve arz sıkışıklığı ve benimsenme sürecinin devam ettiği göz önüne alındığında, bu yükselişin sadece başlangıç olabileceği; ayrıca, kolay 42.000 $’lık bir fiyat hedefinin de mevcut koşu sırasında gerçekleşebileceğini söyleyebilirim.”

BTC bu haberin yazıldığı sırada 24.855 $ değerinde ve son 24 saatte %1,35 düşüş gösterdi. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!