ALTCOİNBİTCOİN

ABD Senatörü Bitcoin ve Ethereum’a Yatırım Yaptığını Açıkladı!

Güçlü Senato Bankacılık Komitesinde yer alan ABD’li bir milletvekili, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yatırımlarını açıklıyor.

Pennsylvania Cumhuriyetçi Pat Toomey, Grayscale’in güven teklifleri aracılığıyla BTC ve ETH’ye 30.000 dolara kadar yatırım yaptı.

Toomey’in Senato Kamu Kayıtları Ofisi’ne sunduğu bir açıklamaya göre, 14 Haziran’da kripto varlık yönetimi devi Grayscale Ethereum Trust’a (ETHE) 1.001 ile 15.000 dolar arasında ve 14 Haziran’da Grayscale Bitcoin Trust’a (GBTC) 1.001 ile 15.000 dolar arasında yatırım yaptı.

2019 den Toomey’nin önceki finansal rapor gösterileri o geçmişte cryptocurrency alanı için bir avukat olmasına rağmen hayır, kripto holdinglerin imzalarlar.

Geçen ay, senatör yazdığı cryptocurrencies yasadışı kötüye hitap etmek isteyen iki önerilere önemli revizyonlar çağrısında Hazine Bakanı Janet Yellen için.

indir 1
ABD Senatörü Bitcoin ve Ethereum'a Yatırım Yaptığını Açıkladı! 1

“[Öneriler] finansal teknoloji, Amerikalıların temel mahremiyeti ve yasadışı faaliyetlerle mücadele çabaları üzerinde zararlı bir etkiye sahip olacak.”

Senatör Toomey ayrıca 2019’da Facebook’u düzenleyicilerin şirketin kripto para birimi planlarını yıkma girişimlerine karşı savundu.

Senatör geçen yıl Ekim ayında , kararının kişisel nedenlerini öne sürerek 2022’de yeniden seçilmek için aday olmayacağını açıklamıştı.

Kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!