Bitcoin Haberleri

Popüler Yatırımcı Bitcoin Planını Açıkladı! – İşte Detaylar!

Kripto analisti ve uzmanı DonAlt, Bitcoin (BTC) 30.000 dolar seviyesini yeniden kazanmaya çalışırken, tekrar BTC’ye yatırım yapma stratejisini paylaştı.

Bitcoin için kritik seviyeler

DonAlt, Bitcoin’in şu an kritik seviyeler arasında seyrettiğini düşündüğünden dolayı, şimdilik yatırımlarını beklemeye aldığını ifade ediyor.

Kripto uzmanına göre, BTC’yi tekrar biriktirmeden önce 30.000 dolar seviyesini geri kazanma ya da 20.000 dolara kadar bir düşüş yaşanması gerekiyor.

“Benim için genel strateji:

Eğer 30.000$’ı geri alırsak, ~30.200$’dan sattığım BTC’yi yeniden al.

20.000$’a kadar düşerse, sattığım BTC’yi geri al.

İkisi arasında ise sakin kalmak.”

bitcoin haberleri
bitcoin haberleri

DonAlt, hem BTC boğaları hem de ayıları için net bir eğilim belirleyene kadar birkaç ay sürecek düşüş yaşama ihtimali olduğunu belirten bir uyarıda bulundu.

“Maksimum zararın yan pazarlarda yaşanması olası. Her yerde çok fazla spekülatör bulunuyor, onların zararını ortaya çıkararak normal işlere geri dönmelerini sağlayın ve benim gibi insanların internet üzerinde önemsiz hale gelmesine neden olun.

Sonrasında ise yükselişe geçin.”

Kripto analisti, Bitcoin’in 30.000 doların altında işlem görse bile geniş bir aralıkta seyredeceğine inanıyor ancak BTC’nin 15.700 dolar civarındaki ayı piyasası tabanını kırmayacağını düşünüyor.

“Yeniden daha düşük seviyelere inmeyeceğiz dedim.”

BTC bu haber yazılırken 27.839 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!