Bitcoin Haberleri

Jason Pizzino, Bitcoin’in Gidişatını Açıkladı!

Popüler kripto yatırımcısı Jason Pizzino, piyasa değerine göre lider dijital varlık olan Bitcoin’in (BTC) düşmek için daha fazla yeri olduğuna inandığını söyledi.

Yeni bir video güncellemesinde Pizzino YouTube abonelerine, tarihsel emsallere dayanarak önceki ayı piyasalarının yatırımcılar için beş ila dokuz ay arasında süren satın alma fırsatları sunduğunu söyledi.

Haziran ayını mevcut ayı piyasasının ilk ayı olarak sayan Pizzino, Bitcoin’in dibe vurmadan önce “birkaç ayı” daha olduğunu söylüyor.

Bitcoin’in ralli yapması altcoin fiyatlarını düşürebilir!

bitcoin haberleri

“Geçmişte, yaklaşık beş ila dokuz aylık alım fırsatlarınız oldu. Bunu Haziran ayındaki bu ilk seferden itibaren ölçersek şimdiden beşinci, altıncı aya girdiğimiz anlamına gelir. Yani potansiyel olarak sadece birkaç ay daha var ve bu da birinci çeyreğe belki de Mart ayına başka bir dip olarak yansıyacak.

23.000 $’ın üzerinde biraz yükseleceğiz, nihayet Bitcoin ayı piyasasını kıracağız ve sonra geri dönüp ayı piyasası trendinin üst tarafını test edeceğiz ve döngünün bir sonraki aşaması boyunca bundan çıkmaya başlayacağız.

Dolayısıyla tarihsel döngülere, piyasaların halihazırdaki fiyatlarına, temel olarak düşüşlere ve destek ve direnç seviyelerine dayanarak 2023’ün Aralık ve 1. çeyreğinde çok büyük şeyler olacağını söyleyebilirim.”

Altcoinler konusunda Pizzino, Bitcoin’in ralli yapması halinde “zayıf” altcoinlerin fiyatlarının daha da düşebileceğini söyledi.

“Altcoinlerle ilgili olarak eğer Bitcoin biraz güçlenirse, zayıf altcoinler kesinlikle kan kaybedecek. Bu yüzden benim için şu an altcoinlere yatırım yapmanın zamanı değil.”

Bitcoin bu yazının yazıldığı sırada 16.914$’dan işlem görüyor; bu rakam gün içinde %1,7’lik bir düşüş ve 30 günün en yüksek seviyesi olan 21.417$’dan %21’lik bir düşüş anlamına geliyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!