Bitcoin Analizleri

Popüler Analist, Bitcoin (BTC) Uyarısında Bulundu!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC) sahiplerine bir uyarıda bulunarak kral kriptonun kilit direnç seviyelerini aşmakta zorlandığını söyledi.

Analist Justin Bennett, Twitter takipçilerine geçen haftaki Bitcoin düzeltmesinin BTC’nin bir önceki çapraz desteği dirence dönüştürdüğünü söyledi.

“Cuma günü yazdığım BTC trend çizgisi direnç olarak duruyor. Asıl eğlence 26.500/600$’ın altında başlıyor.”

bitcoin analiz
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bitcoin diyagonal direnci 27.000 dolar civarında seyrediyor

Bennett ayrıca 26.500 $’lık desteğin kırılmasının BTC’yi önce 25.200 $’a sonra da 24.100 $’a düşürecek bir satış olayını tetikleyebileceğini söyledi.

Daha yüksek zaman dilimine bakıldığında Bennett, Bitcoin’in 12 aylık grafikte 28.980 $ ‘lık kritik direnç seviyesine saygı göstermeye devam ettiğini söyledi.

“Eğer BTC yüksek zaman dilimlerinde 26,500$ kaybederse, bu kripto Twitter’ın çoğunun kaçırdığı en bariz kısa giriş olarak tarihe geçecek çünkü onlara 90 gün içinde 1 milyon $ Bitcoin vaat edildi.”

bitcoin analiz
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Kripto stratejisti ayrıca tüm dijital varlıkların piyasa kapitalizasyonunu izleyen TOTAL grafiğini de yakından takip ediyor. Bennett’e göre TOTAL, son birkaç gün içinde 1,08 trilyon dolarlık desteğe birçok kez dokunduktan sonra zayıf görünüyor.

“TOTAL aralığın en düşük seviyelerinde seyrediyor.

Şu anda her şey ağır görünüyor.”

telegram 12
bitcoin analiz
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada, TOTAL grafiği 1,13 trilyon dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!