Altcoin Haberleri

Popüler Analist, 2022 Yılı İçin Kripto Portföyünü Açıkladı!

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, 2021’i kapatırken bir altcoin aldığını iddia ederek kripto portföyünü açıklıyor.

Analist The Crypto Dog, 719.500 takipçisine Bitcoin (BTC) ve Near (NEAR) ve Fantom (FTM) gibi diğer katman 1 altcoinlerini elinde tuttuğunu söylüyor.

“Uzun BTC (daha az işlem > daha fazla kar)
DUSK (yatırım, ticaret değil)
YAKIN (hiç satmadı)…
FTM Bir Noel çantası aldım, hala elimde.”

Kripto stratejist o da var olduğunu ekleyen tutan merkezi olmayan değişim ait belirteç Sushi.

“SUSHI, güçlü bir performans sergiliyor.

Keşke büyük bir çantam olsaydı ama hepsini yakalayamazsın.”

kripto

Yatırımcının listesindeki diğer altcoin, blockchain ölçekleme çözümü Poligon (MATİC) ve merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA).

Crypto Dog ayrıca, akıllı sözleşmelerin gizliliğini korumak için sıfır bilgi (ZK) teknolojisini kullanan bir altcoine özellikle daha fazla yatırım yaptığını söylüyor.

“DUSK tüm zamanların yeni rekorları. ZK sezonu gerçekten başlıyor… Evet, DUSK’a bu kadar ağırlık vermemin en büyük nedeni, DUSK’ın çok küçük olmasına rağmen MINA’nın sahip olduğu değerlemeydi.

telegram 12

Özünde, DUSK teknolojisi > MINA. MINA piyasa değeri hala DUSK’tan 4,7 kat daha yüksek.

Hangisini tutmayı tercih edeceğimi biliyorum.”

Dusk Network (DUSK), finansal uygulamalar için uygun, gizlilik odaklı bir blok zinciridir ve kuruluşların gizliliği koruyan akıllı sözleşmelerle yönetilen jetonlar yayınlamasına olanak tanır.

Şu anda DUSK, 302.84 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.76 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, blok zinciri ağlarında doğrudan ve izinsiz erişim ve uçtan uca gizlilik sunmak için ZK teknolojisini de kullanan bir proje olan Mina Protokolü (MINA), 1,18 milyar dolarlık piyasa değeri ile 3,53 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!