Altcoin Haberleri

Dogecoin Vakfı Ekosistemi Geliştirmeye Yönelik Çabalarını Arttırdı!

Dogecoin (DOGE) Vakfı, meme token ekosisteminin büyümesini ve gelişmesini desteklemek için çabalarını arttırdı.

Vakıf, geliştiriciler ve DOGE Vakfı’nın yönetim kurulundaki imza sahipleri tarafından yönetilecek yeni bir Dogecoin Core geliştirme fonu kurduğunu açıkladı.

Dogecoin Core geliştiricilerine ödüller dağıtılacak

Vakıf, Dogecoin Core geliştirme fonuna 5.000.000 DOGE gönderdi.

“Bu toplam 5.000.000 DOGE’yi şeffaf bir şekilde yönetmek için tasarlanmış yeni, ayrılmış çoklu imza cüzdanıdır. Bu cüzdanda tutulan DOGE, Dogecoin Core geliştiricilerine ne kadar büyük veya küçük olursa olsun tüm katkılar üzerindeki çalışmaları için ödüller dağıtacaktır.”

dogecoin haberleri

DOGE bu haberin yazıldığı sırada 0,0720 dolardan işlem görüyor ve bu da hibenin değerinin yaklaşık 360.000 dolar olduğunu gösteriyor. DOGE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Vakıf, DOGE güncellemesine katılan geliştiricilerin güncelleme yayınlandığında ödüllendirileceğini söyledi.

“Dogecoin Core’un her büyük veya küçük sürümünde, 500.000 DOGE yalnızca bir önceki büyük veya küçük sürümden bu yana sürüm notlarında kredilendirilen tüm katkıda bulunanlar arasında dağıtılacaktır.

Bir sürümün büyük veya küçük sürüm olarak nitelendirilebilmesi için en az 25 beyaz alan dışı / yalnızca yorum çekme isteği eşiğini karşılaması gerekir.

Bunlar, bu cüzdandan yapılmasına izin verilen tek transferlerdir.”

DOGE’nin geliştirilmeye başlanması, meme coin’in arkasındaki vakfın ekosistemi büyütme çabalarının bir parçası olarak ilk hackathon’u düzenlemesinden haftalar sonra gerçekleşti. Hackathon Kasım ayı ortasında Avustralya’da gerçekleştirildi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!