Altcoin Haberleri

Makro Guru Raoul Pal: Trilyonlarca Dolar Altcoin Piyasalarına Akabilir

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, altcoin piyasalarının potansiyel bir patlama noktasına yaklaştığına ve büyük ihtimalle kripto para birimlerine bir sermaye akışı olacağına inanıyor.

Makro ekonomi uzmanı, 997.100 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışındaki kripto para birimlerinin toplam piyasa değerini gösteren TOTAL3 grafiğini dikkatle izlediğini belirtiyor.

Pal, TOTAL3’ün düşen bir kama yapısının zirvesine yakın olduğunu ve bu durumun yükseliş eğilimini işaret ettiğini belirtiyor. Bir patlama durumunda, altcoinlerin toplam piyasa değerinin 4 trilyon doları aşabileceğini düşünüyor.

“Harika bir Grafik Uyarısı!

Bu grafiği sürekli kontrol ediyorum…

Şimdiye kadar gördüğüm en umut verici ve mükemmel grafiklerden biri ve hedef değer 4 trilyon doların çok üzerinde.

Toplam kripto piyasa değeri (BTC ve ETH hariç).”

grf32
Kaynak: Raoul Pal/Twitter

Bu yazı yazıldığı sırada, TOTAL3 yaklaşık 332,65 milyar dolar değerinde. 4 trilyon dolara ulaşması, %1.100’den fazla bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Pal, tüm kripto para birimlerinin piyasa değerinin 10 trilyon dolara ulaşabileceğini öngörüyor.

Geçen ayın sonlarında Pal, küresel likiditenin artmasıyla birlikte kripto para birimlerinin diğer tüm varlık sınıflarına kıyasla muhtemelen daha iyi performans göstereceğini belirtti.

Ayrıca, BlackRock’ın Bitcoin borsa yatırım fonu başvurusunun yeni oluşan sektöre taze sermaye çekebileceğini ifade etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!